Konkursid / Söögivahetund

2016. aasta konkursi teema oli "Kuidas panna õpilased rohkem köögivilju sööma?".

Konkursile laekus 624 loovtööd, millest tehnilistele tingimustele vastas ja hindamisele läks 553. Parima video tiitlile konkureeris 60 videot.

Töid hindas neljaliikmeline žürii, kes arvestas hindamisel idee originaalsust, loomingulisust ning vastavust nõutud formaadile, etteantud teemale ja tingimustele.

Tulemused
Võitjad algkooli vanuserühmas:
I koht Kellart Lepik Tartu Aleksander Puškini kool 3aI kohtKellart Lepik, Tartu Aleksander Puškini kool 3.a klass
II koht Edgar Vaikšnonas Tartu Aleksander Puškini kool 3aII kohtEdgar Vaikšnoras, Tartu Aleksander Puškini kool 3.a klass
III koht Karoliina Karu Paikuse Põhikool 4aIII kohtKaroliina Karu, Paikuse Põhikool, 4.a klass

 

 

 

 

Võitjad põhikooli vanuserühmas:
I koht Liisbet Karjel Tallinna32. Keskkool 9bI kohtLiisbet Karjel, Tallinna 32. Keskkool, 9.b klass
II koht Heidy Veroonika Ilisson Tallinna32. Keskkool 9.aII koht Heidy Veroonika Ilison, Tallinna 32. Keskkool, 9.a klass 
III koht Liisa Lekko Gustav Adolfi Gümnaasium 8cIII koh
tLiisa Lekko, Gustav Adolfi Gümnaasium, 8.c klass

 

 

 

Parim video

Mikitamäe Kool 7. klass, Carmen Ilves, Moonika Talas, Triinu Tobreluts, Aveliis Kasekamp, Aleks Kallari, Tanel Kallari ja Joosep Molodõk

Žürii poolt äramärgitud tööd:

Algkooli vanuserühm 

Põhikooli vanuserühm

Žürii poolt äramärgitud videod

  • Tallinna 21. Kool 10.b klass, Eliise Pauklin, Kristiin-Heleen Toovis, Laura Laas, Laura Maria Haukanõmm, Laura Rohulaid, Maarika Siilsalu, Rene Ron Vest, Saskia Rosimannus
  • Suure-Jaani Kool, 3.a klass
  • Kuressaare Gümnaasium, Kristjan Kerno (10.b), Ergo Vaabel (10.b), Cätriin Nuut (10.b), Lisette Riand (10.b) ja Viivian Laes (10.c)
  • Kohtla-Järve Gümnaasium, Diana Tammets, Armine Grigorjan, Darja Gužovskaja, Margarita Kozinjatko
  • Kurtna Kool, Villu Susi (9. kl), Robin Piir (8. kl), Nataly Rumjantsev (7. kl), Joosep Fingling (6. kl), Werner Hümer (6. kl), Stenar Susi (6. kl), Marii Tumm (6. kl) 
  • Peetri Lasteaed-põhikool, Adriana Talving, Triine Ilves, Natali Carmel Sarapuu, Karoline Poska, Marjella Saanpere, Stella Tukia, Kenneth Arestequi Bereche, Alex Allar Rebane, Simon Markmann Andersen, Kevad Belle Saarepera, Trevor Marcos Luste, Raigo Seim, Aivo Menken Parts, Patrick Andre Kuiva, Marlen Maasar, Andres Gellart, Kle Ingelin Jõgisoo, (Margus Karu, Alfred Leinola, Kelli-Ann Kovljašenko) 
  • Tallinna 21. Kool, 10.b klass Kadi Tõnurist, Sören Stepanjan, Taavi Christopher Tuisk, Patricia Desiree Gutmann, Renno Sepp
  • Tartu Tamme kool, Ella Cecilia Claesson, Erik Parts ja kogu 5.c klass.
  • Muraste kool, Morten Ambur, Martin Asser, Marten Eensalu, Sati Hausenberg, Ruuben Jaska, Emili Joost, Brenneth Jõgiste, Marie Järve, Kristofer Laagus, Kristofer Aleksander Laane, Kristelle Ojakõiv, Adelle Ojasaar, Ramon Orno, Patricia Peelo, Greg Gustav Petai, Roosi Põld, Olivia Raismaa, Tomi Sepp, Meribel Sillasoo, Rebekka Zahharov, Jonas Zimmerer, Joonas Tiits, Sandra Vainomäe, Emily Voitk, õpetajad Kati Fokina, Katrin Siimar