Tervise edendamine / Koolis

Kontaktid

  • 03. Oktoober 2017

Koolipõhist tervisedenduslikku võrgustikku koordineerib ja arendab Eestis Tervise Arengu Instituut (TAI).

Koolide tervisedenduse kontaktisikud:

Alice Haav
TAI tervise edendamise osakonna laste ja noorte tervise vanemspetsialist
tel 659 3982
alice.haav@tai.ee

Karin Streimann
TAI tervise edendamise osakonna laste ja noorte tervise vanemspetsialist
tel 659 3835
karin.streimann@tai.ee

Triinu Kalle 
TAI tervise edendamise osakonna laste ja noorte tervise vanemspetsialist
tel 659 3939
triinu.kalle@tai.ee

Maakondlikud koolipõhise tervisedenduse koordinaatorid:

Harjumaa, sh Tallinn Läänemaa Saaremaa
Hiiumaa Lääne-Virumaa Tartumaa, sh Tartu
Ida-Virumaa, sh Narva Põlvamaa Valgamaa
Jõgevamaa Pärnumaa Viljandimaa
Järvamaa Raplamaa Võrumaa

 

Harjumaa

Anli Soosaar
anli@randverekool.edu.ee

Tallinn

Tiina Rum
tiinakunst@gmail.com  

Hiiumaa

Ivi Remmelg
ivi.remmelg@hiiu.maavalitsus.ee

Ida-Virumaa

Irina Tokman
irina.tokman@kjlv.ee

Narva 

Andrei Antonov
andrei.antonov@narva.ee

Jõgevamaa

Kaire Kampus
kairekampus@gmail.com

Järvamaa

koordinaator puudub

Läänemaa

Mai Jõevee
mai@kullamaa.ee

Lääne-Virumaa

Tiina Pihlak
tiina.pihlak@haljala.edu.ee

Põlvamaa

Reet Külaots
reettants@hot.ee 

Pärnumaa

Eva Palk
evapalk@gmail.com

Raplamaa

Pilvi Pregel
pilvi.pregel@rvg.edu.ee

Saaremaa

Imbi Jäe
imbi.jae@saare.maavalitsus.ee

Tartumaa

Ülle Närska
ylle.narska@mail.ee

Tartu

Ülle Prommik
ulle.prommik@raad.tartu.ee

Valgamaa

Kristel Unt
kristel.unt@gmail.com

Viljandimaa

Moonika Pärna
moonika.parna@vjk.vil.ee

Võrumaa

Anu Maask
anu.maask7@gmail.com