Tervise edendamine / Koolis

Võrgustiku liikmed

  • 26. Jaanuar 2017

Tervist edendavate koolide (TEK) võrgustikku kuulub 206 kooli üle Eesti (jaanuar 2016).

Iga maakonna liitunud koolid leiad maakonna/linna nimele klikkides. Võrgustiku liikmed on loetletud tähestikulises järjekorras.

Harjumaa, sh Tallinn Läänemaa Saaremaa
Hiiumaa Lääne-Virumaa Tartumaa, sh Tartu
Ida-Virumaa Põlvamaa Valgamaa
Jõgevamaa Pärnumaa, sh Pärnu Viljandimaa
Järvamaa Raplamaa Võrumaa

 

Harjumaa

  1. Aruküla Põhikool
  2. Jüri Gümnaasium
  3. Kajamaa Kool
  4. Kehra Gümnaasium
  5. Keila Kool
  6. Kiili Gümnaasium
  7. Kosejõe Kool
  8. Laulasmaa Kool
  9. Loo Keskkool
  10. Maardu Gümnaasium
  11. Nissi Põhikool
  12. Pikavere Lasteaed-Algkool
  13. Randvere Kool
  14. Saku Gümnaasium
  15. Tabasalu Ühisgümnaasium
  16. Vasalemma Põhikool
  17. Viimsi Keskkool

Tallinn

Haabersti
  1. Haabersti Vene Gümnaasium
  2. Tallinna Järveotsa Gümnaasium
  3. Tallinna Mustjõe Gümnaasium
  4. Tallinna Õismäe Gümnaasium
  5. Tallinna Õismäe Vene Lütseum
Kesklinn
  1. Gustav Adolfi Gümnaasium
  2. Kadrioru Saksa Gümnaasium
  3. Tallinna 21. Kool
  4. Tallinna Humanitaargümnaasium
  5. Tallinna Inglise Kolledž
  6. Tallinna Südalinna Kool
  7. Tallinna Ühisgümnaasium
Kristiine
  1. Audentese Erakool
  2. Tallinna Lilleküla Gümnaasium
  3. Tallinna Tondi Põhikool
Lasnamäe
  1. Laagna Lasteaed-Põhikool
  2. Sikupilli Keskkool
  3. Tallinna Kuristiku Gümnaasium
  4. Tallinna Merekalda Kool
  5. Tallinna Pae Gümnaasium
Mustamäe
  1. Tallinna Arte Gümnaasium
  2. Tallinna 32. Keskkool
  3. Tallinna 53. Keskkool
  4. Tallinna Kadaka Põhikool
  5. Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium
  6. Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium
  7. Tallinna Saksa Gümnaasium
  8. Tallinna Tehnikagümnaasium
Nõmme
  1. Kivimäe Põhikool
  2. Tallinna Pääsküla Gümnaasium
Pirita
  1. Merivälja Kool
  2. Pirita Majandusgümnaasium
Põhja-Tallinn
  1. Ehte Humanitaargümnaasium
  2. Kalamaja Põhikool
  3. Pelgulinna Gümnaasium
  4. Ristiku Põhikool
  5. Tallinna Kunstigümnaasium

Hiiumaa

  1. Käina Kool
  2. Kärdla Ühisgümnaasium
  3. Palade Põhikool

Ida-Virumaa

  1. Erakool Intellekt
  2. Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium
  3. Kohtla-Järve Järve Gümnaasium
  4. Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium
  5. Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool
  6. Kohtla-Järve Slaavi Põhikool
  7. Narva 6. Kool
  8. Narva Paju Kool
  9. Narva Soldino Gümnaasium
  10. Sillamäe Eesti Põhikool
  11. Sillamäe Gümnaasium

Jõgevamaa

  1. C.R.Jakobsoni nim. Torma Põhikool
  2. Esku-Kamari Kool
  3. J. V. Veski nim Maarja Põhikool
  4. Jõgevamaa Gümnaasium
  5. Kiigemetsa Kool
  6. Lustivere Põhikool
  7. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium
  8. Põltsamaa Ühisgümnaasium

Järvamaa

  1. Aravete Keskkool
  2. Järva-Jaani Gümnaasium
  3. Laupa Põhikool
  4. Paide Ühisgümnaasium
  5. Roosna-Alliku Põhikool
  6. Türi Põhikool

Läänemaa

  1. Haapsalu Linna Algkool
  2. Haapsalu Nikolai Kool
  3. Haapsalu Põhikool
  4. Haapsalu Viigi Kool
  5. Kullamaa Keskkool
  6. Lihula Gümnaasium
  7. Läänemaa Ühisgümnaasium
  8. Oru Põhikool
  9. Palivere Põhikool
  10. Ridala Põhikool
  11. Uuemõisa Algkool
  12. Virtsu Kool

Lääne-Virumaa

  1. Ferdinand von Wrangelli nim Roela Põhikool
  2. Haljala Gümnaasium
  3. Kadrina Keskkool
  4. Kiltsi Põhikool
  5. Rakvere Põhikool
  6. Simuna Kool
  7. Sõmeru Põhikool
  8. Uhtna Põhikool
  9. Vaeküla Kool
  10. Vinni-Pajusti Gümnaasium
  11. Võsu Kool
  12. Väike-Maarja Gümnaasium

Põlvamaa

  1. Friedebert Tuglase nim Ahja Keskkool
  2. Kanepi Gümnaasium
  3. Krootuse Põhikool
  4. Mikitamäe Kool
  5. Mooste Põhikool
  6. Orava Põhikool
  7. Põlva Kool
  8. Põlva Roosi Kool
  9. Räpina Ühisgümnaasium
  10. Tilsi Põhikool
  11. Vastse-Kuuste Kool
  12. Viluste Põhikool
  13. Värska Gümnaasium

Pärnumaa

  1. Are Põhikool
  2. Audru Keskkool
  3. Jõõpre Põhikool
  4. Kilingi-Nõmme Gümnaasium
  5. Koonga Põhikool
  6. Lõpe Põhikool
  7. Paikuse Põhikool
  8. Pärnu-Jaagupi Gümnaasium
  9. Sindi Gümnaasium
  10. Tõstamaa Keskkool
  11. Vändra Gümnaasium

Pärnu

  1. Pärnu Koidula Gümnaasium
  2. Pärnu Raeküla Kool
  3. Pärnu Vabakool
  4. Pärnu Ühisgümnaasium

Raplamaa

  1. Alu Lasteaed-Algkool
  2. Eidapere Kool
  3. Järvakandi Kool
  4. Kabala Lasteaed-Põhikool
  5. Kaiu Põhikool
  6. Kehtna Põhikool
  7. Kohila Gümnaasium
  8. Käru Põhikool
  9. Märjamaa Gümnaasium
  10. Raikküla Kool
  11. Rapla Täiskasvanute Gümnaasium
  12. Rapla Ühisgümnaasium
  13. Rapla Vesiroosi Gümnaasium
  14. Valgu Põhikool
  15. Valtu Põhikool
  16. Varbola Kool

Saaremaa

  1. Aste Põhikool
  2. Kuressaare Gümnaasium
  3. Kuressaare Vanalinna Kool
  4. Mustjala Lasteaed-Põhikool
  5. Tornimäe Põhikool

Tartumaa

  1. Elva Gümnaasium
  2. Kammeri Kool
  3. Konguta Kool
  4. Kuuste Kool
  5. Luunja Keskkool
  6. Lähte Ühisgümnaasium
  7. Melliste Algkool-Lastead
  8. Nõo Põhikool
  9. Puhja Gümnaasium
  10. Rannu Kool
  11. Rõngu Keskkool
  12. Valguta Lasteaed-Algkool
  13. Vara Põhikool
  14. Võnnu Keskkool
  15. Ülenurme Gümnaasium

Tartu

  1. Tartu Aleksander Puškini Kool
  2. Tartu Descartes'i Kool
  3. Tartu Hansa Kool
  4. Tartu Herbert Masingu Kool
  5. Tartu Kivilinna Kool
  6. Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium
  7. Tartu Kroonuaia Kool
  8. Tartu Raatuse Kool
  9. Tartu Rahvusvaheline Kool
  10. Tartu Tamme Gümnaasium
  11. Tartu Tamme Kool
  12. Tartu Veeriku Kool

Valgamaa

  1. Hargla Kool
  2. Keeni Põhikool
  3. Otepää Gümnaasium
  4. Palupera Põhikool
  5. Pühajärve Põhikool
  6. Tõrva Gümnaasium
  7. Valga Priimetsa Kool

Viljandimaa

  1. Suure-Jaani Gümnaasium
  2. Suure-Jaani Kool
  3. Viiratsi Kool
  4. Viljandi Jakobsoni Kool
  5. Viljandi Kesklinna Kool
  6. Viljandi Paalalinna Kool
  7. Võhma Kool

Võrumaa

  1. Antsla Gümnaasium
  2. Haanja Kool
  3. Meremäe Kool
  4. Mõniste Kool
  5. Osula Põhikool
  6. Parksepa Keskkool
  7. Rõuge Põhikool
  8. Urvaste Kool
  9. Võru Kesklinna Kool
  10. Võru Kreutzwaldi Kool