Tervise edendamine / Lasteaias

Kontaktid

  • 12. Aprill 2017

Lasteaedade tervisedenduse kontaktisik Tervise Arengu Instituudis:

Liana Varava
TAI tervise edendamise osakonna laste ja noorte tervise vanemspetsialist
liana.varava@tai.ee

Maakondlikud lasteaedade koordinaatorid:

Harjumaa, sh Tallinn Läänemaa Saaremaa
Hiiumaa   Lääne-Virumaa Tartumaa, Tartu
Ida-Virumaa, sh Narva Põlvamaa   Valgamaa
Jõgevamaa Pärnumaa, Pärnu Viljandimaa
Järvamaa Raplamaa Võrumaa

 

Harjumaa 

Anli Soosaar
anli@randverekool.edu.ee

Tallinn


Hiiumaa 

Ingrid Prikk 
ingrid.prikk@mail.ee

Ida-Virumaa 

Ene Kruzman
ene.sal@mail.ee

Narva

Andrei Antonov
andrei.antonov@narva.ee 

Jõgevamaa

Kaido Alev
kaido.alev@jogeva.maavalitsus.ee

Järvamaa

Karit Koller
kollerkarit@gmail.com 

Läänemaa 

Maarika Aru 
maarikaaru@hot.ee

Lääne-Virumaa 

Viivika Roostar
viivika@triinla.edu.ee

Põlvamaa 

Inge Tamm 
inge.tamm@gmail.com

Pärnumaa 

Sirje Mölder
sirje45@gmail.com

Pärnu

Ly Akenpärg
ly.akenparg@gmail.com

Raplamaa

Kristina Mägi
kristina.magi@kohila.edu.ee

Saaremaa

Imbi Jäe 
imbi.jae@saare.maavalitsus.ee

Tartumaa

Pilvi Luhaste
pilviluhaste@gmail.com

Tartu

Ülle Prommik
ulle.prommik@raad.tartu.ee

Valgamaa

Kristel Unt
kristel.unt@gmail.com

Viljandimaa

Kersti Puusild
kersti.puusild@gmail.com

Võrumaa

Ere Kungla
ere.kungla@gmail.com