Tervise edendamine / Lasteaias

Tervist edendavate lasteaedade (TEL) võrgustikku kuulub 280 koolieelset lasteasutust üle Eesti.

Iga maakonna liitunud lasteaiad leiad maakonna/linna nimele klikkides. Võrgustiku liikmed on loetletud tähestikulises järjekorras, nime taga on kirjas ka liitumisaasta.

Harjumaa, sh Tallinn   Läänemaa Saaremaa
Hiiumaa Lääne-Virumaa Tartumaa, sh Tartu 
Ida-Virumaa Põlvamaa Valgamaa
Jõgevamaa Pärnumaa, sh Pärnu  Viljandimaa
Järvamaa Raplamaa Võrumaa

 

Harjumaa

  1. Alasniidu Lasteaed (2014)
  2. Aruküla Lasteaed Rukkilill (2009)
  3. Haabneeme Lasteaed Päikeseratas (2006)
  4. Harku Lasteaed (2017)
  5. Kehra Linnalasteaed Lastetare (2017)
  6. Keila Lasteaed Miki (2005)
  7. Keila Lasteaed Vikerkaar (2007)
  8. Kiili Lasteaed (2009)
  9. Klooga Lasteaed (2008)
  10. Kose Lasteaed (2006)
  11. Kostivere Lasteaed (2013)
  12. Kuusalu lasteaed Jussike (2013)
  13. Lasteaed Neeme Mudila (2016)
  14. Lasteaed Väike Päike (2012)
  15. Leppneeme Lasteaed (2006)
  16. Loksa Lasteaed (2009)
  17. Loo Lasteaed Pääsupesa (2005)
  18. Maardu Lasteaed Sipsik (2010)
  19. Nõlvaku Lasteaed (2013)
  20. Oru Lasteaed Mesimumm (2015)
  21. Paldiski Lasteaed Naerulind (2015)
  22. Pangapealse Lasteaed (2012)
  23. Pargi Lasteaed (MLA Viimsi Lasteaiad) (2006)
  24. Püünsi Kool (2006)
  25. Randvere Lasteaed (MLA Viimsi Lasteaiad) (2007)
  26. Rannamõisa Lasteaed (2010)
  27. Saku Lasteaed Terake (2010)
  28. Saue Lasteaed Midrimaa (2010)
  29. Tabasalu Lasteaed Tibutare (2010)
  30. Tuleviku Lasteaed (2016)
  31. Viimsi Lasteaed Piilupesa (2006)

sh Tallinn

Haabersti
  1. Tallinna Järveotsa Lasteaed (2012)
  2. Tallinna Lasteaed Karikakar (2008)
  3. Tallinna Lasteaed Pääsusilm (2005)
  4. Tallinna Lasteaed Sinilill (2011)
  5. Tallinna Lasteaed Vikerkaar (2004)
  6. Tallinna Meelespea Lasteaed (2005)
  7. Tallinna Nurmenuku Lasteaed (2008)
  8. Tallinna Rukkilille Lasteaed (2011)
Kesklinn
  1. Kadrioru Lasteaed (2013)
  2. Lastesõim Planeedi Mudila (2008)
  3. Tallinna Jaan Poska Lasteaed (2010)
  4. Tallinna Kiisa Lasteaed (2006)
  5. Tallinna Kiisupere Lasteaed (2013)
  6. Tallinna Lasteaed Sipsik (2005)
  7. Tallinna Lasteaed Südameke (2015)
  8. Tallinna Liivalossi Lasteaed (2012)
  9. Tallinna Luha Lasteaed (2007)
  10. Tallinna Mardi Lasteaed (2009)
  11. Tallinna Mesimummu Lasteaed (2006)
  12. Tallinna Mürakaru Lasteaed (2013)
  13. Tallinna Päevalille Lasteaed (2014)
  14. Tallinna Päikesejänku Lasteaed (2008)
  15. Tallinna Unistuse Lasteaed (2012)
  16. Tallinna Virmalise Lasteaed (2007)
Kristiine
  1. Tallinna Haraka Lasteaed (2008)
  2. Tallinna Kannikese Lasteaed (2007)
  3. Tallinna Kristiine Lasteaed (2011)
  4. Tallinna Lepatriinu Lasteaed (2004)
  5. Tallinna Lille Lasteaed (2015)
  6. Tallinna Linnupesa Lasteaed (2014)
  7. Tallinna Muinasjutu Lasteaed (2012)
  8. Tallinna Mutionu Lasteaed (2012)
  9. Tallinna Tihase Lasteaed (2016)
Lasnamäe
  1. Tallinna Arbu Lasteaed (2011)
  2. Tallinna Kihnu Lasteaed (2015)
  3. Tallinna Lasteaed Kirsike (2013)
  4. Tallinna Lindakivi Lasteaed (2006)
  5. Tallinna Linnamäe Lasteaed (2016)
  6. Tallinna Loitsu Lasteaed (2011)
  7. Tallinna Mahtra Lasteaed (2012)
  8. Tallinna Pae Lasteaed (2016)
  9. Tallinna Paekaare Lasteaed (2014)
  10. Tallinna Pallasti Lasteaed (2015)
  11. Tallinna Suur-Pae Lasteaed (2011)
  12. Tallinna Vormsi Lasteaed (2007)
  13. Tallinna Ümera lasteaed (2011)
Mustamäe
  1. Tallinna Allika Lasteaed (2012)
  2. Tallinna Kadaka Lasteaed (2004)
  3. Tallinna Lasteaed Delfiin (2006)
  4. Tallinna Lasteaed Kiikhobu (2011)
  5. Tallinna Lasteaed Kikas (2005)
  6. Tallinna Lasteaed Mooniõied (2012)
  7. Tallinna Lasteaed Pallipõnn (2004)
  8. Tallinna Lasteaed Sinilind (2005)
  9. Tallinna Lasteaed Vesiroos (2011)
  10. Tallinna Lasteaed Õunake (2006)
  11. Tallinna Lepistiku Lasteaed (2013)
  12. Tallinna Männikäbi Lasteaed (2014)
  13. Tallinna Männi Lasteaed (2004)
  14. Tallinna Rõõmupesa Lasteaed (2007)
  15. Tallinna Sõbrakese Lasteaed (2012)
  16. Tallinna Tähekese Lasteaed (2008)
Nõmme
  1. Tallinna Lasteaed Kraavikrõll (2011)
  2. Tallinna Lasteaed Rabarüblik (2011)
  3. Tallinna Lastesõim Hellik (2009)
  4. Tallinna Lastesõim Mõmmik (2013)
  5. Tallinna Lauliku Lasteaed (2011)
  6. Tallinna Piiri Lasteaed (2010)
  7. Tallinna Raku Lasteaed (2012)
  8. Tallinna Rännaku Lasteaed (2015)
Pirita
  1. Eralasteaed Naba (2009)
  2. Merivälja Lasteaed (2009)
  3. Pirita Kose Lasteaed (2013)
  4. Pirita Lasteaed (2007)
Põhja-Tallinn
  1. Lasteaed Kelluke (2012)
  2. Lasteaed Maasikas (2013)
  3. Lasteaed Mesipuu (2009)
  4. Lasteaed Ojake (2010)
  5. Lasteaed Päikene (2009)
  6. Lasteaed Pääsupesa (2009)
  7. Lastesõim Päkapikk (2011)
  8. Sitsi Lasteaed (2011)
  9. Taime Lasteaed (2016)
  10. Tallinna Kelmiküla Lasteaed (2009)
  11. Tallinna Kivimurru Lasteaed (2017)

Hiiumaa

  1. Kärdla Lasteaed (2010)
  2. Lasteaed Vigri (2014)
  3. Palade Lasteaed (2013)

Ida-Virumaa

  1. Avinurme Lasteaed Naerulind (2012)
  2. Iisaku Lasteaed Kurekell (2007)
  3. Jõhvi Lasteaiad. Kalevipoja maja (end Jõhvi valla Lasteaed Kalevipoeg, 2007)
  4. Jõhvi Lasteaiad. Pillerkaare maja (2014)
  5. Jõhvi Lasteaiad. Sipsiku maja (end Jõhvi Lasteaed Sipsik, 2009)
  6. Kohtla-Järve Lasteaed Aljonuška (2017)
  7. Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke (2008)
  8. Kohtla-Järve Lasteaed Karuke (2015)
  9. Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju (2008)
  10. Kohtla-Järve Lasteaed Lepatriinu (2015)
  11. Kohtla-Järve Lasteaed Punamütsike (2007)
  12. Kohtla-Järve Lasteaed Pääsuke (2008)
  13. Kohtla-Järve Lasteaed Tareke (2011)
  14. Kohtla-Järve Lasteaed Tuhkatriinu (2007)
  15. Narva Lasteaed Cipollino (2014)
  16. Narva Lasteaed Potsataja (2012)
  17. Narva Lasteaed Sädemeke (2015)
  18. Narva Lasteaed Tuluke (2015)
  19. Sillamäe Lasteaed Päikseke (2016)
  20. Sillamäe Lasteaed Rukkilill (2017)
  21. Sillamäe Lasteaed Jaaniussike (2015)
  22. Voka Lasteaed Naksitrallid (2007)

Jõgevamaa

  1. Adavere Põhikool (2006)
  2. Jõgeva Lasteaed Karikakar (2003)
  3. Jõgeva Lasteaed Rohutirts (2003)
  4. Kuremaa Lasteaed-Algkool (2003)
  5. Kurista Lasteaed Karukell (2003)
  6. Puurmani Lasteaed Siilipesa (2003)
  7. Põltsamaa Lasteaed "Mari" (2006)
  8. Põltsamaa Lasteaed Tõruke (2003)
  9. Siimusti Lasteaed-Algkool (2011)
  10. Torma Lasteaed Linnutaja (2003)

Järvamaa

  1. Koigi Lasteaed Kalevipoeg (2004)
  2. Paide Lasteaed (2010)
  3. Türi Kesklinna Lasteaed (2004)

Läänemaa

  1. Haapsalu Lasteaed Päikesejänku (2001)
  2. Haapsalu Lasteaed Pääsupesa (2001)
  3. Haapsalu Lasteaed Tareke (2009)
  4. Risti Lasteaed (2002)
  5. Taebla Lasteaed (2001)

Lääne-Virumaa

  1. Eralasteaed Kaur (2011)
  2. Haljala Lasteaed Pesapuu (2001)
  3. Kadrina Lasteaed Sipsik (2016)
  4. Kunda Lasteaed Kelluke (2001)
  5. Rakke Lasteaed Leevike (2003)
  6. Rakvere Lasteaed Kungla (2001)
  7. Rakvere Lasteaed Triin (2001)
  8. Rakvere Rohuaia Lasteaed (2014)
  9. Sõmeru Lasteaed Pääsusilm (2009)
  10. Sääse Lasteaed (2001)
  11. Tamsalu Lasteaed Krõll (2001)
  12. Tapa Lasteaed Pisipõnn (2001)
  13. Vinni Lasteaed Tõruke (2001)

Põlvamaa

  1. Põlva lasteaed Pihlapuu (2001)
  2. Orava Lasteaed (2001)
  3. Põlva Lasteaed Lepatriinu (2001)
  4. Põlva Lasteaed Mesimumm (2001)
  5. Räpina Lasteaed Vikerkaar (2001)
  6. Veriora Lasteaed (2001)
  7. Värska Lasteaed (2001)

Pärnumaa

  1. Kilingi-Nõmme Lasteaed Krõll (2006)
  2. Paikuse Lasteaed Mesimumm (2009)
  3. Pärnu-Jaagupi Lasteaed Pesamuna (2007)
  4. Sindi Lasteaed (2010)
  5. Surju Lasteaed (2011)
  6. Tammiste Lasteaed (2012)
  7. Tootsi Lasteaed-Põhikool (2009)
  8. Vändra Lasteaed (2010)
  9. Vändra Lasteaed Mürakaru (2010)

sh Pärnu

1. Pärnu Kadri lasteaed (2008)
2. Pärnu Kastani lasteaed (2009)
3. Pärnu Kesklinna lasteaed (2009)
4. Pärnu Lasteaed Kelluke (2012)
5. Pärnu Liblika lasteaed
6. Pärnu Lasteaed Mai (2005)
7. Pärnu Männipargi lasteaed (2009)
8. Pärnu Lasteaed Pillerpall (2009)
9. Pärnu Lasteaed Päikesejänku (2004)
10. Pärnu Lasteaed Pöialpoiss (2009)
11. Pärnu Tammsaare lasteaed (2009)
12. Pärnu Raeküla lasteaed (2008)
13. Pärnu Lasteaed Trall (2010)
14. Pärnu Ülejõe lasteaed (2008)
15. Pärnu Titutriinu lasteaed (2014)

Raplamaa

  1. Järvakandi Lasteaed Pesamuna (2011)
  2. Kehtna Lasteaed Siller (2003)
  3. Kohila Lasteaed Sipsik (2011)
  4. Märjamaa Lasteaed Pillerpall (2015)
  5. Rapla Lasteaed Kelluke (2003)
  6. Rapla Lasteaed Naksitrallid (2003)
  7. Rapla Lasteaed Päkapikk (2003)
  8. Rapla Lasteaed Pääsupesa (2003)
  9. Sutlema Lasteaed Linnupesa (2016)

Saaremaa

  1. Kuressaare Kesklinna Eralasteaed Naerusuu (2012)
  2. Kärla lasteaed (2010)
  3. Valjala Lasteaed (2009)

Tartumaa

  1. Elva Lasteaed Murumuna (2008)
  2. Elva Lasteaed Õnneseen (2009)
  3. Ilmatsalu Lasteaed Lepatriinu (2009)
  4. Kambja Lasteaed Mesimumm (2007)
  5. Koosa Lasteaed (2011)
  6. Luke Lasteaed Segasumma (2015)
  7. Luunja Lasteaed Midrimaa (2014)
  8. Nõgiaru Lasteaed (2016)
  9. Nõo Lasteaed Krõll (2007)
  10. Puhja Lasteaed Pääsusilm (2009)
  11. Rõngu Lasteaed Pihlakobar (2007)
  12. Sillaotsa Kool lasteaed (2016)
  13. Soinaste Lasteaed Laululind (2014)
  14. Tõravere Lasteaed Tõruke (2011)
  15. Vara Lasteaed Õnnetriinu (2014)
  16. Võnnu Lasteaed Värvuke (2013)

sh Tartu

  1. Lasteaed Krõll (2005)
  2. Lasteaed Meelespea (2005)
  3. Lasteaed Poku (2005)
  4. Lasteaed Sass (2005)
  5. Lasteaed Tähtvere (2006)
  6. Tartu Lasteaed Karoliine (2010)
  7. Tartu Lasteaed Kelluke (2008)
  8. Tartu Lasteaed Klaabu (2010)
  9. Tartu Lasteaed Lotte (2014)
  10. Tartu Lasteaed Mõmmik (2007)
  11. Tartu Lasteaed Ploomike (2008)
  12. Tartu Lasteaed Pääsupesa (2013)
  13. Tartu Lasteaed Sipsik (2010)
  14. Tartu Lasteaed Tõruke (2012)
  15. Tartu Maarjamõisa Lasteaed (2016)

Valgamaa

  1. Hummuli Valla Lasteaed Sipsik (2002)
  2. Otepää Lasteaed (2011)
  3. Puka Lasteaed (2011)
  4. Valga Lasteaed Kaseke (2015)

Viljandimaa

  1. Abja Lasteaed (2003)
  2. Karksi-Nuia Lasteaed (2003)
  3. Kõidama Lasteaed Traksik (2001)
  4. Kõo Lasteaed Tähekild (2013)
  5. Kärstna Lasteaed (2007)
  6. Paistu Kool (2001)
  7. Päri Lasteaed (2005)
  8. Ramsi Lasteaed-Algkool (2011)
  9. Suure-Jaani Lasteaed Sipsik (2014)
  10. Vambola Lasteaed-Algkool (2005)
  11. Viiratsi Lasteaed Rüblik (2001)
  12. Viljandi Lasteaed Karlsson (2004)
  13. Viljandi Lasteaed Krõll (2004)
  14. Viljandi Lasteaed Mesimumm (2001)
  15. Viljandi Lasteaed Midrimaa (2001)
  16. Viljandi Lasteaed Mängupesa (2001)
  17. Viljandi Männimäe Lasteaed (2001)

Võrumaa

  1. Lasva Valla Lasteaed Pargihaldjas (2016)
  2. Lusti Lasteaed (2001)
  3. Parksepa Lasteaed (2016)
  4. Puiga Lasteaed Siilike (2009)
  5. Rõuge Lasteaed (2006)
  6. Sõmerpalu Lasteaed Lepatriinu (2001)
  7. Võru Lasteaed Okasroosike (2001)
  8. Võru Lasteaed Punamütsike (2005)
  9. Võru Lasteaed Päkapikk (2001)
  10. Võru Lasteaed Sõleke (2001)
  11. Väimela Lasteaed Rukkilill (2012)