Projektid / Vanemlusprogramm "Imelised aastad"

„Imelised aastad“ grupijuhtide kontaktid, kontaktide järel jaotus piirkonniti, koos taustainfoga (grupijuhi väljaõppe aasta, koolitamise keel jne).

 

Grupijuhtide piirkonnad

Grupijuhi nime järel on ära toodud järgmine info:

  • Väljaõppe aasta
  • Sert – saanud programmi arendaja poolse heakskiidu oma koolitajaoskustele ning omandanud grupijuhi sertifikaadi
  • Pc – Peer coach – lisaks gruppide läbiviimisele omab oskusi teiste grupijuhtide superviseerimiseks
  • E – viib koolitusi läbi eesti keeles
  • V – viib koolitusi läbi vene keeles

Grupijuhid on reastatud väljaõppeaasta (alustades varasemast) ning seejärel tähestiku järgi (eesnime alusel). Esmalt on nimetatud grupijuhid, kes kelle elukoht on selles maakonnas, seejärel grupijuhid, kes on sobivatel tingimustel valmis piirkonda sõitma. 

PÕHJA PIIRKOND
Tallinn
Elab Tallinnas: Ene Pill (2014, E+V), Aleksei Norden (2014, E+V), Julia Kovalenko (2014, E+V), Oljona Damaskina (2014, sert, pc, E+V), Tatiana Romanova (2014, E+V, pc), Ave Orgulas (2015, E), Inge Pruks (2015, E), Kärt Kase (2015, sert, sert Pc E), Umberto Dorus Geerts (2015, E), Kadi Maasik (2017, E), Meigrit Matsiselts (2017, E), Tiina Tõemets (2017, E), Kristel-Liis Kaunismaa (2018, E), Katri Bergmann (2018, E), Aivi Reiman (2019, E), Heli Viira (2019, E), Jana Naudi (2019, E), Kairi Mander (2019, E), Kaisa Kungus (2019, E), Kätlin Valge (2019, E), Mairi Laane (2019, E), Olesja Tandorf (2019, V), Tiia Tarm (2019, E), Urve Raudsepp Alt (2019, E).
Valmis sõitma: Maret Bergström (2014, E+V), Viktoria Šumarova (2014, V), Aime Peets (2015 E), Külle Kadarik (2015, E), Merit Lilleleht (2015, E), Mari Tamberg (2017 E), Monika Koppel (2017, E).

Harjumaa, v.a Tallinn
Elab maakonnas: Elmet Puhm (2014, sert, Pc, E+V), Julia Kovalenko (2014, E+V), Külle Kadarik (2015, E), Ly Kasvandik (2015, E), Maret Bergström (2014, E+V), Merit Lilleleht (2015, E), Tiina Tõemets (2017, E), Katri Bergmann (E, 2018), Kristel-Liis Kaunismaa (2018,E), Maarja Neivelt (E, 2018), Aivi Reiman (2019, E), Kristin Pent (2019, E), Mairi Laane (2019,E).
Valmis sõitma: Aleksei Norden (2014, E+V), Ene Pill (2014, sert, E+V), Maret Bergström (2014, E+V), Tatiana Romanova (2014, Pc, E+V), Aime Peets (2015 E), Inge Pruks (2015, E), Kärt Kase (2015, sert, sert Pc, E), Umberto Dorus Geerts (2015, E), Mari Tamberg (2017 E), Monika Koppel (2017, E), Tiina Tõemets (2017, E), Aivi Reiman (2019, E).

Raplamaa
Elab maakonnas: Aime Peets (2015, E), Mari Tamberg (2017, E).
Valmis sõitma: Aleksei Norden (2014, E+V), Elmet Puhm (2014, sert, Pc, E+V), Ene Pill (2014, sert, E+V), Eneken Savi (2018, E), Julia Kovalenko (2014, E+V), Maret Bergström (2014, E+V), Inge Pruks (2015, E), Kärt Kase (2015, sert, sert Pc, E), Külle Kadarik (2015, E), Jelena Plakk (2018, E+V), Margit Miller (2018, E), Merit Lilleleht (2015, E), Umberto Dorus Geerts (2015, E), Merike Angerjärv (2019, E).

Järvamaa
Elab maakonnas: Annika Steinberg (2017, E), Heidi Antons (2017, E). Eneken Savi (2018, E), Jelena Plakk (E, V, 2018), Margit Jullinen (2018, E),Margit Miller (2018, E), Triinu Oraste (E, 2018).
Valmis sõitma: Julia Kovalenko (2014, E+V), Maret Bergström (2014, E+V), Aime Peets (2015, E), Kärt Kase (2015, sert, sert Pc, E), Külle Kadarik (2015, E), Merit Lilleleht (2015, E), Umberto Dorus Geerts (2015, E), Maia Kärdla (2017, E), Mari Tamberg (2017, E), Tiina Tõemets (2017, E), Kristel-Liis Kaunismaa (2018,E), Merike Angerjärv (2019, E).

Lääne-Virumaa
Elab maakonnas: Irina Piksar (2014, V), Pille Murrik (2015, E), Heidy Õunapuu (2017, E), Maia Kärdla (2017, E).
Valmis sõitma: Aleksei Norden (2014, E+V), Elmet Puhm (2014, sert, pc, E+V), Ene Pill (2014, E+V), Julia Kovalenko (2014, E+V), Aime Peets (2015, E), Kärt Kase (2015, sert, sert Pc, E), Külle Kadarik (2015, E), Umberto Dorus Geerts (2015, E), Mari Tamberg (2017, E), Olesja Tandorf (2019, E,V).

LÄÄNE PIIRKOND
Saaremaa
Elab maakonnas: Liina Kohu (2018, E), Mare Poopuu (2018, E), Tuuli Vikat (2018, E), Aime Peets (2015, E).
Valmis sõitma: Külle Kadarik (2015, E), Mari Tamberg (2017, E).

Hiiumaa
Elab maakonnas: Diana Männamaa (2018, E), Marge Filipenko (2018, E). Valmis sõitma: Ene Pill (2014, E+V), Tiina Tõemets (2017, E), Olesja Tandorf (2019, E,V).

Läänemaa
Elab maakonnas: Kairit Kivimäe (2017, E), Reet Saareväli (2017, E).
Aleksei Norden (2014, E+V), Elmet Puhm (2014, sert, Pc, E+V), Ene Pill (2014, sert, E+V), Julia Kovalenko (2014, E+V), Aime Peets (2015 E), Kärt Kase (2015, sert, sert Pc, E), Külle Kadarik (2015, E), Merit Lilleleht (2015, E), Umberto Dorus Geerts (2015, E), Mari Tamberg (2017 E), Liina Kohu (2018, E), Mare Poopuu (2018, E), Merike Adele Mee (2019, E), Merike Angerjärv (2019, E).

Pärnumaa
Elab maakonnas: Anna-Liisa Delgado (2017, E), Helar Peterson (2017, E), Mari-Liis Veski (2017, E), Monika Koppel (2017, E), Olga Šunjajeva (2017, E+V), Kaire Jakobson (2018, E).
Valmis sõitma: Ene Pill (2014, E+V), Aime Peets (2015, E), Inge Pruks (2015, E), Kärt Kase (2015, sert, E), Külle Kadarik (2015, E), Mari Tamberg (2017, E), Merit Lilleleht (2015, E), Umberto Dorus Geerts (2015, E), Olesja Tandorf (2019, E,V).

LÕUNA PIIRKOND
Tartumaa
Elab maakonnas: Maria Žuravljova (2014, E+V), Eha Berezjuk (2015, E), Lemme Haldre (2015, E), Marika Käggo (2015, E), Rena Pent (2015, E), Karmen Saul (2017, E), Kersti Treial (2017, E), Julia Laanemets (2018, E, V), Anti Einpaul ( 2019, E),Helen Luigla ( 2019, E), Maarjo Rego (2019, E), Marta Arge (2019, E), Marge Sägi (2019, E).
Valmis sõitma: Ene Pill (2014, E+V), Inge Pruks (2015, E), Kadri Kõiv (2015, E), Umberto Dorus Geerts (2015, E), Marju Karavin (2017, E), Tiina Tõemets (2017, E), Ülla Kimmel (2017, E) Olesja Tandorf (2019, E,V).

Jõgevamaa
Elab maakonnas: Karmen Maikalu (2017, E), Maire Püss (2017, E).
Valmis sõitma: Ene Pill (2014, E+V), Maria Žuravljova (2014, E+V), Tiina Tõemets (2017, E), Margit Miller (2018, E), Anti Einpaul ( 2019, E), Olesja Tandorf (2019, E,V).

Viljandimaa
Elab maakonnas: Imbi Suurpere (2017, E), Katreen Kasela (2017, E), Triinu Tints (2019, E).
Valmis sõitma: Ene Pill (2014, sert, E+V), Maria Žuravljova (2014, E+V), Aime Peets (2015 E), Mari Tamberg (2017 E), Eneken Savi (2018, E), Ülla Visnapuu (2017, E), Jelena Plakk (2018, E+V), Margit Miller (2018, E), Merike Adele Mee (2019, E), Merike Angerjärv (2019, E).

Valgamaa
Elab maakonnas: Marju Karavin (2017, E), Ülla Kimmel (2017, E), Ere Arbeiter (2018, E).
Valmis sõitma: Elmet Puhm (2014, sert, pc, E +V), Ene Pill (2014, E +V), Maria Žuravljova (2014, E+V), Kadri Kõiv (2015, E).

Võrumaa
Elab maakonnas: Kadri Kõiv (2015, E), Tea Ausin (2015, E), Katrin Kadastik (2017, E), Iiris Tagen (2018, E).
Valmis sõitma: Elmet Puhm (2014, sert, Pc, E +V), Maria Žuravljova (2014, E+V), Külle Kadarik (2015, E), Marju Karavin (2017, E), Ülla Kimmel (2017, E), Helen Metsma (2018, E), Gerti Karilaid-Vidder (2018, E).

Põlvamaa

Elab maakonnas: Gerti Karilaid-Vidder (2018, E), Helen Metsma(2018, E).
Valmis sõitma: Elmet Puhm (2014, sert, pc, E +V), Ene Pill (2014, E +V), Maria Žuravljova (2014, E+V), Kadri Kõiv (2015, E), Tea Ausin (2015, E), Katrin Kadastik (2017, E), Marju Karavin (2017, E), Ülla Kimmel (2017, E), Iiris Tagen (2018, E), Anti Einpaul ( 2019, E), Olesja Tandorf (2019, E,V).

KIRDE PIIRKOND
Ida-Virumaa
Elab maakonnas: Anna Konovalova (2014, V), Viktoria Šumarova (2014, V). Anastassia Tarassova(2018, V), Elena Maletina (2018, V), Nadežda Raku (2018, V).
Valmis sõitma: Elmet Puhm (2014, sert, pc, E+V), Ene Pill (2014, E+V), Maria Žuravljova (2014, E+V), Külle Kadarik (2015, E), Maia Kärdla (2017, E) Olesja Tandorf (2019, E,V).