Projektid / Vanemlusprogramm "Imelised aastad"

„Imelised aastad“ grupijuhtide kontaktid, kontaktide järel jaotus piirkonniti, koos taustainfoga (grupijuhi väljaõppe aasta, koolitamise keel jne).

Aime Peets, 5138280, aimepeets@gmail.com 
Aivi Reiman, 53326287, aivireiman@gmail.com 
Anti Einpaul, 5106176, perekool@anti.ee
Aleksei Norden, 5241459, aleksei.norden77@gmail.com 
Anastassia Tarassova, 53542123, perenoustaja@gmail.com 
Anna Konovalova, 56688999, konovalova_anna@hotmail.com 
Anna-Liisa Delgado, 53080435, anna-liisa.delgado@ph.ee  
Annika Steinberg, 56915891, steinberg.annika@gmail.com 
Ave Orgulas, 56645641, ave.orgulas@pk.ee 
Diana Männamaa, 5531511, diana111@hot.ee 
Eha Berezjuk, 5224762, ehaberezjuk@hot.ee 
Elena Maletina, 5211842, maletina.e4@gmail.com 
Elmet Puhm, 55690239, elmetp@gmail.com 
Ene Pill, 53300019, ene.pill@pk.ee 
Eneken Savi, 53292756, Eneken.Savi@jarva.ee 
Ere Arbeiter, 5148049, arbeiter.ere@gmail.com 
Gerti Karilaid-Vidder, 5526827, gertikv@gmail.com 
Heidi Antons, 55670722, heidi.antons@gmail.com 
Heidy Õunapuu, 53477697, heidy.ounapuu@kliinikum.ee 
Helar Peterson, 56689227, helar.peterson@gmail.com 
Helen Luigla, 56837945, helen.luigla@nvv.ee  
Helen Metsma, 58844140, helen.metsma@polva.ee 
Heli Viira, 56154175, heli.viira@mppk.ee  
Iiris Tagen, 5291085, iiris.irs@gmail.com  
Imbi Suurpere, 5181854, imbi.suurpere@paalalinna.ee 
Inge Pruks, 56239566, ingepruks@gmail.com 
Irina Piksar, 56239573, irina.piksar@gmail.com 
Jana Naudi, 56500847, jana.naudi@mail.ee 
Jelena Plakk, 58500862, jelenaplakk@gmail.com  
Jelena Pribylski, 58848469, jelena.gku@gmail.com 
Julia Kovalenko, 5281066, julia.kovalenko.d@gmail.com 
Julia Laanemets, 55544717, jlerapraksis@gmail.com  
Kadi Maasik, 53565546, maasikkadi@gmail.com  
Kadri Kõiv, 5203235, kadri@developdesign.eu 
Kaire Jakobson, 56917412, kaire.jakobson@hot.ee 
Kairi Mander, 5277867, kairimander@gmail.com  
Kairit Kivimäe, 5283223, kivimae.kairit@gmail.com 
Kaisa Kungus, 53489416, kaisakungus@gmail.com 
Karmen Maikalu, 53331912, maikalu@gmail.com 
Karmen Kaldma, 55563899, Karmen.Kaldma@kliinikum.ee 
Katreen Kasela, 56230351, katreen.kasela@gmail.com 
Katri Bergmann, 56982177, katri.bergmann@politsei.ee 
Katrin Kadastik, 53339414, katrin.kadastik@mail.ee 
Kersti Treial, 53544118, kersti.treial@kliinikum.ee 
Kristel-Liis Kaunismaa, 56619333, Kristel-Liis.Kaunismaa@politsei.ee 
Kristin Pent, 55623699, kristin.pent@sydalinna.edu.ee   
Kärt Kase, 53830017, arengutreener@gmail.com  
Kätlin Valge, 5036315, katlin.valge@gmail.com  
Külle Kadarik, 5108941, kylle@rohelen.ee 
Lemme Haldre, 53412719, lemme.haldre@gmail.com 
Liina Kohu, 5206846, kohuliina@gmail.com 
Ly Kasvandik, 5020893, ly.kasvandik@tai.ee 
Maarja Neivelt, 5166767, maarjaon@gmail.com 
Maarjo Rego, 56873635, maarjo90@hot.ee  
Maia Kärdla, 58127881, maia.kardla@mail.ee 
Maire Püss, 5228025, mairepuss@gmail.com 
Mairi Laane, 5043403, mairi.laane@gmail.com  
Mare Poopuu, 5257272, mare.poopuu@gmail.com 
Maret Bergström, 5128662, maret.bergstrom@gmail.com  
Marge Filipenko, 53489786, margefilipenko@gmail.com 
Marge Sägi, 55903750, marge.sagi@kliinikum.ee  
Margit Jullinen, 53735557, margitjullinen@gmail.com 
Margit Miller, 5655653, margitmiller27@gmail.com 
Mari Tamberg, 5168940, maritamberg@gmail.com 
Maria Žuravljova, 5585533, zuravljovamaria@gmail.com 
Marika Käggo, 5296266, mkaggo@gmail.com 
Mari-Liis Veski, 56657325, mariliis@ph.ee 
Marju Karavin, 53989514, marjukaravin@gmail.com 
Marta Arge, 56992439, arge.marta@gmail.com 
Meigrit Matsiselts, 56623325, meigrit.matsiselts@gmail.com 
Merike Adele Mee, 5149772, adelemee5@gmail.com 
Merike Angerjärv, 56656684, merikeang@gmail.com 
Merit Lilleleht, 5222807, merit.lilleleht@gmail.com 
Monika Koppel, 55599225, monika.koppel@gmail.com 
Nadežda Raku, 5123969, 58861296 rnadezda70@gmail.com 
Olesja Tandorf, 53071872, kivimurru@kivimurru.edu.ee 
Olga Šunjajeva, 56482076, olgas@hot.ee 
Oljona Damaskina, 5534321, oljona.damaskina@gmail.com 
Pille Murrik, 56566895, pillemurrik@gmail.com 
Reet Saareväli, 5109299, reet.saarevali@mail.ee 
Rena Pent, 5056889, renapent13@gmail.com 
Tatiana Mikhitaryan (end. Romanova), 56219580, tatjana.psychologist@gmail.com 
Tea Ausin, 56836377, tea.ausin@gmail.com 
Tiia Tarm, 5094219, Tiia.Tarm@kuristiku.ee  
Tiina Tõemets, 53309105, tiina.toemets@gmail.com 
Triin Lehe, 56870650, triin.lehe@ph.ee 
Triinu Oraste, 53851035, triinu.oraste@gmail.com 
Triinu Tints, 57800000, triinu.tints@gmail.com  
Tuuli Vikat, 5055827, tuuli.vikat@gmail.com 
Umberto Dorus Geerts, 58373456, udgeerts@gmail.com 
Urve Raudsepp Alt, 56979433, urve.ralt@gmail.com 
Viktoria Šumarova, 56565479, kviktoria@mail.ru 
Ülla Kimmel, 53417306, ylla.kimmel@gmail.com  

Grupijuhtide piirkonnad

Grupijuhi nime järel on ära toodud järgmine info:

  • Sert – saanud programmi arendaja poolse heakskiidu oma koolitajaoskustele ning omandanud grupijuhi sertifikaadi
  • Väljaõppe aasta
  • Pc – Peer coach – lisaks gruppide läbiviimisele omab oskusi teiste grupijuhtide superviseerimiseks
  • E – viib koolitusi läbi eesti keeles
  • V – viib koolitusi läbi vene keeles

Grupijuhid on reastatud alustades programmi arendaja poolt sertifitseeritud grupijuhid, seejärel väljaõppeaasta (alustades varasemast) ning seejärel tähestiku järgi (eesnime alusel). Esmalt on nimetatud grupijuhid, kelle elukoht on selles maakonnas, seejärel grupijuhid, kes on sobivatel tingimustel valmis piirkonda sõitma. 

PÕHJA PIIRKOND
Tallinn
Elab Tallinnas: Oljona Damaskina (2014, sert, Pc, E+V), Tatiana Mikhitaryan (end.Romanova) (2014, sert, Pc, E+V), Kärt Kase (2015, sert, sert Pc, E), Ene Pill (2014, E+V), Aleksei Norden (2014, E+V), Jelena Pribylski (2014, E+V), Ave Orgulas (2015, E), Inge Pruks (2015, E), Umberto Dorus Geerts (2015, E), Kadi Maasik (2017, E), Meigrit Matsiselts (2017, E), Tiina Tõemets (2017, E), Kristel-Liis Kaunismaa (2018, E), Katri Bergmann (2018, E), Aivi Reiman (2019, E), Heli Viira (2019, E), Jana Naudi (2019, E), Kairi Mander (2019, E), Kaisa Kungus (2019, E), Kätlin Valge (2019, E), Mairi Laane (2019, E), Olesja Tandorf (2019, V), Tiia Tarm (2019, E), Urve Raudsepp Alt (2019, E).
Valmis sõitma: Julia Kovalenko (2014, E+V), Maret Bergström (2014, E+V), Viktoria Šumarova (2014, V), Aime Peets (2015, E), Külle Kadarik (2015, E), Merit Lilleleht (2015, E), Mari Tamberg (2017, E), Monika Koppel (2017, E).

Harjumaa, v.a Tallinn
Elab maakonnas: Elmet Puhm (2014, sert, Pc, E+V), Tatiana Mikhitaryan (end.Romanova) (2014, sert, Pc, E+V), Julia Kovalenko (2014, E+V), Külle Kadarik (2015, E), Ly Kasvandik (2015, E), Maret Bergström (2014, E+V), Merit Lilleleht (2015, E), Katri Bergmann (2018, E), Kristel-Liis Kaunismaa (2018, E), Maarja Neivelt (E, 2018), Kristin Pent (2019, E).
Valmis sõitma: Kärt Kase (2015, sert, sert Pc, E), Tatiana Mikhitaryan (end.Romanova) (2014, sert, Pc, E+V), Aleksei Norden (2014, E+V), Ene Pill (2014, E+V), Maret Bergström (2014, E+V), Viktoria Šumarova (2014, V), Aime Peets (2015 E), Inge Pruks (2015, E), Umberto Dorus Geerts (2015, E), Mari Tamberg (2017 E), Monika Koppel (2017, E), Tiina Tõemets (2017, E), Aivi Reiman (2019, E).

Raplamaa
Elab maakonnas: Aime Peets (2015, E), Mari Tamberg (2017, E).
Valmis sõitma: Elmet Puhm (2014, sert, Pc, E+V), Kärt Kase (2015, sert, sert Pc, E), Aleksei Norden (2014, E+V), Ene Pill (2014, E+V), Julia Kovalenko (2014, E+V), Maret Bergström (2014, E+V), Inge Pruks (2015, E), Külle Kadarik (2015, E), Merit Lilleleht (2015, E), Umberto Dorus Geerts (2015, E), Eneken Savi (2018, E), Jelena Plakk (2018, E+V), Margit Miller (2018, E), Merike Angerjärv (2019, E).

Järvamaa
Elab maakonnas: Annika Steinberg (2017, E), Heidi Antons (2017, E), Eneken Savi (2018, E), Jelena Plakk (2018, E+V), Margit Jullinen (2018, E), Margit Miller (2018, E), Triinu Oraste (2018, E).
Valmis sõitma: Kärt Kase (2015, sert, sert Pc, E), Julia Kovalenko (2014, E+V), Maret Bergström (2014, E+V), Aime Peets (2015, E), Külle Kadarik (2015, E), Umberto Dorus Geerts (2015, E), Maia Kärdla (2017, E), Mari Tamberg (2017, E), Tiina Tõemets (2017, E), Kristel-Liis Kaunismaa (2018, E), Anti Einpaul (2019, E), Merike Angerjärv (2019, E).

Lääne-Virumaa
Elab maakonnas: Irina Piksar (2014, V), Pille Murrik (2015, E), Heidy Õunapuu (2017, E), Maia Kärdla (2017, E).
Valmis sõitma: Elmet Puhm (2014, sert, Pc, E+V), Kärt Kase (2015, sert, sert Pc, E), Aleksei Norden (2014, E+V), Julia Kovalenko (2014, E+V), Viktoria Šumarova (2014, V), Aime Peets (2015, E), Külle Kadarik (2015, E), Umberto Dorus Geerts (2015, E), Mari Tamberg (2017, E), Meigrit Matsiselts (2017, E).

LÄÄNE PIIRKOND
Saaremaa
Elab maakonnas: Aime Peets (2015, E), Liina Kohu (2018, E), Mare Poopuu (2018, E), Tuuli Vikat (2018, E).
Valmis sõitma: Külle Kadarik (2015, E), Mari Tamberg (2017, E).

Hiiumaa
Elab maakonnas: Marge Filipenko (2018, E), Diana Männamaa (2018, E).
Valmis sõitma: Ene Pill (2014, sert, E+V), Tiina Tõemets (2017, E).

Läänemaa
Elab maakonnas: Kairit Kivimäe (2017, E), Reet Saareväli (2017, E).
Valmis sõitma:Elmet Puhm (2014, sert, Pc, E+V), Kärt Kase (2015, sert, sert Pc, E), Aleksei Norden (2014, E+V), Ene Pill (2014, E+V), Julia Kovalenko (2014, E+V), Aime Peets (2015, E), Külle Kadarik (2015, E), Umberto Dorus Geerts (2015, E), Mari Tamberg (2017, E), Liina Kohu (2018, E), Mare Poopuu (2018, E), Merike Adele Mee (2019, E), Merike Angerjärv (2019, E).Pärnumaa
Elab maakonnas: Anna-Liisa Delgado (2017, E), Helar Peterson (2017, E), Mari-Liis Veski (2017, E), Monika Koppel (2017, E), Olga Šunjajeva (2017, E+V), Kaire Jakobson (2018, E), Merike Adele Mee (2019, E), Merike Angerjärv (2019, E), Triin Lehe (2019, E).
Valmis sõitma: Ene Pill (2014, E+V), Aime Peets (2015, E), Inge Pruks (2015, E), Külle Kadarik (2015, E), Umberto Dorus Geerts (2015, E), Mari Tamberg (2017, E).

LÕUNA PIIRKOND
Tartumaa
Elab maakonnas: Maria Žuravljova (2014, E+V), Eha Berezjuk (2015, E), Lemme Haldre (2015, E), Marika Käggo (2015, E), Rena Pent (2015, E), Karmen Kaldma (2017, E), Kersti Treial (2017, E), Julia Laanemets (2018, E + V), Anti Einpaul (2019, E), Helen Luigla (2019, E), Maarjo Rego (2019, E), Marge Sägi (2019, E), Marta Arge (2019, E)
Valmis sõitma: Inge Pruks (2015, E), Kadri Kõiv (2015, E), Umberto Dorus Geerts (2015, E), Marju Karavin (2017, E), Ülla Kimmel (2017, E).

Jõgevamaa
Elab maakonnas: Karmen Maikalu (2017, E), Maire Püss (2017, E).
Valmis sõitma: Maria Žuravljova (2014, E+V), Tiina Tõemets (2017, E), Margit Miller (2018, E), Anti Einpaul (2019, E).

Viljandimaa
Elab maakonnas: Imbi Suurpere (2017, E), Katreen Kasela (2017, E), Triinu Tints (2019, E).
Valmis sõitma: Ene Pill (2014, E +V), Maria Žuravljova (2014, E+V), Aime Peets (2015, E), Mari Tamberg (2017, E), Ülla Kimmel (2017, E), Eneken Savi (2018, E), Jelena Plakk (2018, E+V), Margit Miller (2018, E), Anti Einpaul (2019, E), Merike Adele Mee (2019, E), Merike Angerjärv (2019, E).

Valgamaa
Elab maakonnas: Marju Karavin (2017, E), Ülla Kimmel (2017, E), Ere Arbeiter (2018, E)
Valmis sõitma: Elmet Puhm (2014, sert, Pc, V), Maria Žuravljova (2014, E+V), Kadri Kõiv (2015, E), Anti Einpaul (2019, E) .

Võrumaa
Elab maakonnas: Kadri Kõiv (2015, E), Tea Ausin (2015, E), Katrin Kadastik (2017, E), Iiris Tagen (2018, E).
Valmis sõitma: Maria Žuravljova (2014, E+V), Külle Kadarik (2015, E), Marju Karavin (2017, E), Ülla Kimmel (2017, E), Helen Metsma (2018, E), Gerti Karilaid-Vidder (2018, E), Anti Einpaul (2019, E).

Põlvamaa
Elab maakonnas: Helen Metsma (2018, E), Gerti Karilaid-Vidder (2018, E).
Valmis sõitma: Maria Žuravljova (2014, E+V), Kadri Kõiv (2015, E), Tea Ausin (2015, E), Katrin Kadastik (2017, E), Marju Karavin (2017, E), Ülla Kimmel (2017, E), Iiris Tagen (2018, E), Anti Einpaul (2019, E).

KIRDE PIIRKOND
Ida-Virumaa
Elab maakonnas: Anna Konovalova (2014, V), Viktoria Šumarova (2014, V), Anastassia Tarassova (2018, V), Elena Maletina (2018, V), Nadežda Raku (2018, V).
Valmis sõitma: Elmet Puhm (2014, sert, Pc, E+V), Ene Pill (2014, E+V), Maria Žuravljova (2014, E+V), Külle Kadarik (2015, E), Maia Kärdla (2017, E), Meigrit Matsiselts (2017, E).