Projektid / Vanemlusprogramm "Imelised aastad"

„Imelised aastad“ grupijuhtide kontaktid, kontaktide järel jaotus piirkonniti, koos taustainfoga (grupijuhi väljaõppe aasta, koolitamise keel jne).

 

Grupijuhtide piirkonnad

Grupijuhi nime järel on ära toodud järgmine info:

  • Väljaõppe aasta
  • Sert – saanud programmi arendaja poolse heakskiidu oma koolitajaoskustele ning omandanud grupijuhi sertifikaadi
  • Pc – Peer coach – lisaks gruppide läbiviimisele omab oskusi teiste grupijuhtide superviseerimiseks
  • E – viib koolitusi läbi eesti keeles
  • V – viib koolitusi läbi vene keeles

Grupijuhid on reastatud väljaõppeaasta (alustades varasemast) ning seejärel tähestiku järgi (eesnime alusel). Esmalt on nimetatud grupijuhid, kes kelle elukoht on selles maakonnas, seejärel grupijuhid, kes on sobivatel tingimustel valmis piirkonda sõitma. 

PÕHJA PIIRKOND
Tallinn
Elab Tallinnas: Ene Pill (2014, E+V), Aleksei Norden (2014, E+V), Julia Kovalenko (2014, E+V), Oljona Damaskina (2014, sert, pc, E+V), Tatiana Romanova (2014, E+V, pc), Ave Orgulas (2015, E), Inge Pruks (2015, E), Kärt Kase (2015, sert, pc E), Umberto Dorus Geerts (2015, E), Kadi Pohlak (2017, E), Meigrit Matsiselts (2017, E), Eve-Mai Rao (2019, E), Heli Viira( 2019, E), Jana Naudi (2019, E), Kaisa Kungus (2019, E), Kristin Pent (2019, E),Kätlin Valge (2019, E), Tiia Tarm (2019, E), Urve Raudsepp Alt ( 2019, E,V).
Valmis Tallinnasse sõitma: Maret Bergström (2014, E+V), Viktoria Šumarova (2014, V), Aime Peets, 2015 E), Külle Kadarik (2015, E), Mari Tamberg (2017, E), Merit Lilleleht (2015, E), Monika Koppel (2017, E), Tiina Tõemets (2017, E), Aivi Reiman (2019, E), Mairi Laane (2019, E), Olesja Tandorf (2019, E,V).

Harjumaa, v.a Tallinn
Elab maakonnas: Elmet Puhm (2014, sert, pc, E+V), Julia Kovalenko (2014, E+V), Külle Kadarik (2015, E), Ly Kasvandik (2015, E), Maret Bergström (2014, E+V), Merit Lilleleht (2015, E), Tiina Tõemets (2017, E), Katri Bergmann (E, 2018), Kristel-Liis Kaunismaa (2018,E), Maarja Neivelt (E, 2018), Aivi Reiman (2019, E), Kristin Pent (2019, E), Mairi Laane (2019,E).
Valmis sõitma: Aleksei Norden (2014, E+V), Ene Pill (2014, E+V), Maret Bergström (2014, E+V), Tatiana Romanova (2014, E+V, pc), Aime Peets (2015, E), Inge Pruks (2015, E), Kärt Kase (2015, sert, pc E), Umberto Dorus Geerts (2015, E), Mari Tamberg (2017, E), Monika Koppel (2017, E). Olesja Tandorf (2019, E,V).

Raplamaa
Elab maakonnas: Aime Peets (2015, E), Mari Tamberg (2017, E).
Valmis sõitma: Aleksei Norden (2014, E+V), Elmet Puhm (2014, sert, pc, E+V), Ene Pill (2014, E+V), Julia Kovalenko (2014, E+V), Maret Bergström (2014, E+V), Inge Pruks (2015, E), Kärt Kase (2015, sert,pc E), Külle Kadarik (2015, E), Merit Lilleleht (2015, E), Umberto Dorus Geerts (2015, E), Tiina Tõemets (2017, E). Margit Miller (2018, E), Eneken Savi (2018, E), Merike Angerjärv (2019, E), Olesja Tandorf (2019, E,V).

Järvamaa
Elab maakonnas: Annika Steinberg (2017, E), Heidi Antons (2017, E). Eneken Savi (2018, E), Jelena Plakk (E, V, 2018), Margit Jullinen (2018, E),Margit Miller (2018, E), Triinu Oraste (E, 2018).
Valmis sõitma: Ene Pill (2014, E+V), Julia Kovalenko (2014, E+V), Maret Bergström (2014, E+V), Aime Peets (2015, E), Kärt Kase (2015, sert, pc, E), Külle Kadarik (2015, E), Merit Lilleleht (2015, E), Umberto Dorus Geerts (2015, E), Maia Kärdla (2017, E), Mari Tamberg (2017, E), Tiina Tõemets (2017, E), Anti Einpaul ( 2019, E), Merike Angerjärv (2019, E), Olesja Tandorf (2019, E,V).

Lääne-Virumaa
Elab maakonnas: Irina Piksar (2014, V), Pille Murrik (2015, E), Heidy Õunapuu (2017, E), Maia Kärdla (2017, E).
Valmis sõitma: Aleksei Norden (2014, E+V), Elmet Puhm (2014, sert, pc, E+V), Ene Pill (2014, E+V), Julia Kovalenko (2014, E+V), Aime Peets (2015, E), Kärt Kase (2015, sert, E), Külle Kadarik (2015, E), Umberto Dorus Geerts (2015, E), Mari Tamberg (2017, E), Olesja Tandorf (2019, E,V).

LÄÄNE PIIRKOND
Saaremaa
Elab maakonnas: Liina Kohu (2018, E), Mare Poopuu (2018, E) ja Tuuli Vikati (2018, E). Valmis sõitma: Elmet Puhm (2014, sert, pc, E+V), Ene Pill (2014, E+V), Aime Peets (2015, E), Mari Tamberg (2017, E), Olesja Tandorf (2019, E,V).

Hiiumaa
Elab maakonnas: Diana Männamaa (2018, E), Marge Filipenko (2018, E). Valmis sõitma: Ene Pill (2014, E+V), Reet Saareväli (2017, E), Tiina Tõemets (2017, E), Olesja Tandorf (2019, E,V)..

Läänemaa
Elab maakonnas: Kairit Kivimäe (2017, E), Reet Saareväli (2017, E).
Valmis sõitma: Aleksei Norden (2014, E+V), Elmet Puhm (2014, sert, pc, E+V), Ene Pill (2014, E+V), Julia Kovalenko (2014, E+V), Aime Peets (2015, E), Kärt Kase (2015, sert, pc, E), Külle Kadarik (2015, E), Merit Lilleleht (2015, E), Umberto Dorus Geerts (2015, E), Mari Tamberg (2017, E) ,Tiina Tõemets (2017, E), Merike Angerjärv (2019, E), Olesja Tandorf (2019, E,V).

Pärnumaa
Elab maakonnas: Anna-Liisa Ant (2017, E), Helar Peterson (2017, E), Mari-Liis Veski (2017, E), Monika Koppel (2017, E), Olga Šunjajeva (2017, E+V), Kaire Jakobson (2018, E).
Valmis sõitma: Ene Pill (2014, E+V), Aime Peets (2015, E), Inge Pruks (2015, E), Kärt Kase (2015, sert, E), Külle Kadarik (2015, E), Mari Tamberg (2017, E), Merit Lilleleht (2015, E), Umberto Dorus Geerts (2015, E), Reet Saareväli (2017, E), Olesja Tandorf (2019, E,V)..

LÕUNA PIIRKOND
Tartumaa
Elab maakonnas: Maria Žuravljova (2014, E+V), Eha Berezjuk (2015, E), Lemme Haldre (2015, E), Marika Käggo (2015, E), Rena Pent (2015, E), Karmen Saul (2017, E), Kersti Treial (2017, E), Julia Laanemets (2018, E, V), Anti Einpaul ( 2019, E),Helen Luigla ( 2019, E), Maarjo Rego (2019, E), Marta Arge (2019, E), Marge Sägi (2019, E).
Valmis sõitma: Ene Pill (2014, E+V), Inge Pruks (2015, E), Kadri Kõiv (2015, E), Umberto Dorus Geerts (2015, E), Marju Karavin (2017, E), Tiina Tõemets (2017, E), Ülla Visnapuu (2017, E) Olesja Tandorf (2019, E,V).

Jõgevamaa
Elab maakonnas: Karmen Maikalu (2017, E), Maire Püss (2017, E).
Valmis sõitma: Ene Pill (2014, E+V), Maria Žuravljova (2014, E+V), Tiina Tõemets (2017, E), Margit Miller (2018, E), Anti Einpaul ( 2019, E), Olesja Tandorf (2019, E,V).

Viljandimaa
Elab maakonnas: Merlyn Mandre (2015, E), Imbi Suurpere (2017, E), Katreen Kasela (2017, E), Triinu Tints (2019, E).
Valmis sõitma: Ene Pill (2014, E +V), Maria Žuravljova (2014, E+V), Aime Peets (2015, E), Mari Tamberg (2017, E) Ülla Visnapuu (2017, E), Margit Miller (2018, E), Eneken Savi (2018, E), Anti Einpaul ( 2019, E), Merike Angerjärv (2019, E), Olesja Tandorf (2019, E,V).

Valgamaa
Elab maakonnas: Marju Karavin (2017, E), Ülla Visnapuu (2017, E), Ere Arbeiter (2018, E).
Valmis sõitma: Elmet Puhm (2014, sert, pc, E +V), Ene Pill (2014, E +V), Maria Žuravljova (2014, E+V), Kadri Kõiv (2015, E), Marika Käggo (2015, E), Rena Pent (2015, E), Helen Metsma (2018, E), Anti Einpaul ( 2019, E), Olesja Tandorf (2019, E,V).

Võrumaa
Elab maakonnas: Kadri Kõiv (2015, E), Tea Ausin (2015, E), Katrin Kadastik (2017, E), Iiris Tagen (2018, E).
Valmis sõitma: Elmet Puhm (2014, sert, pc, E +V), Ene Pill (2014, E+V), Maria Žuravljova (2014, E+V), Marju Karavin (2017, E), Ülla Visnapuu (2017, E), Helen Metsma (2018, E), Gerti Karilaid-Vidder (2018, E), Anti Einpaul ( 2019, E), Olesja Tandorf (2019, E,V).

Põlvamaa

Elab maakonnas: Gerti Karilaid-Vidder (2018, E), Helen Metsma(2018, E).
Valmis sõitma: Elmet Puhm (2014, sert, pc, E +V), Ene Pill (2014, E +V), Maria Žuravljova (2014, E+V), Kadri Kõiv (2015, E), Marika Käggo (2015, E), Rena Pent (2015, E), Tea Ausin (2015, E), Katrin Kadastik (2017, E), Marju Karavin (2017, E), Ülla Visnapuu (2017, E), Iiris Tagen (2018, E), Anti Einpaul ( 2019, E), Olesja Tandorf (2019, E,V).

KIRDE PIIRKOND
Ida-Virumaa
Elab maakonnas: Anna Konovalova (2014, V), Viktoria Šumarova (2014, V). Anastassia Tarassova(2018, V), Elena Maletina (2018, V), Nadežda Raku (2018, V).
Valmis sõitma: Elmet Puhm (2014, sert, pc, E+V), Ene Pill (2014, E+V), Maria Žuravljova (2014, E+V), Maia Kärdla (2017, E) Olesja Tandorf (2019, E,V).