Projektid / Vanemlusprogramm "Imelised aastad"

Koolitused 2020

  • 17. Detsember 2019

Koolituskalendris toome ära kõik kohalikud omavalitsused, kes viivad läbi „Imelised aastad“ koolitusi.

2020. aasta kevadel toimuvad eestikeelsed koolitused järgmistes omavalitsustes:

Antsla vald, Harku vald, Häädemeeste vald, Jõelähtme vald, Järva vald, Kambja vald, Kastre vald, Kiili vald, Kuusalu vald, Luunja vald, Lääne-Harju vald, Lääne-Nigula vald, Mulgi vald, Mustvee vald, Märjamaa vald, Nõmme linnaosa, Nõo vald, Paide linn, Põltsamaa vald, Põlva vald, Pärnu linn, Rae vald, Rakvere linn, Rapla vald, Rõuge vald, Saaremaa vald, Saue vald, Tallinna Haridusamet, Tallinna Perekeskus, Tapa vald, Tori vald, Türi vald, Viimsi vald, Viru-Nigula vald, Võru linn, Võru vald.

Venekeelsed koolitused toimuvad: Kohtla-Järve LV, Narva LV, Tallinna Laste Turvakeskus, Tartu linn.

2020. aasta sügisel toimuvad eestikeelsed koolitused järgmistes omavalitsustes:

Elva vald, Haapsalu linn, Haljala vald, Harku vald, Hiiumaa vald, Järva vald, Kastre vald, Kehtna vald, Keila linn, Luunja vald, Lääne-Nigula vald, Põhja-Pärnumaa vald, Põhja-Sakala vald, Põltsamaa vald, Rae vald, Rapla vald, Saaremaa vald, Saku vald, Tallinna Perekeskus, Tartu vald, Türi vald, Viljandi linn, Viljandi vald, Võru linn, Võru vald.

Venekeelsed koolitused toimuvad: Kohtla-Järve linn, Lüganuse vald, Narva linn, Tallinna Haridusamet, Tallinna Laste Turvakeskus.

Infokontaktid

Põhja piirkond

  • Harku vallavalitsus (VV) Helve Keel, helve.keel@harku.ee
  • Jõelähtme VV Kristiina Välba, kristiina.valba@joelahtme.ee
  • Kiili VV Karmen Heinmaa, karmen.heinmaa@kiilivald.ee
  • Kuusalu VV Alvi Karp, Alvi.karp@kuusalu.ee
  • Lääne-Harju VV Anneli Sert, anneli.sert@laaneharju.ee
  • Rae VV Karen-Pauliin Konks, karenpauliin.konks@rae.ee
  • Saku VV Airi Maasalu, airi.maasalu@sakuvald.ee
  • Saue VV Anne Vainu, anne.vainu@sauevald.ee
  • Viimsi VV Katre Reilent, katre.reilent@viimsivv.ee
  • Tallinna Haridusamet Age Tamm, Age.Tamm@tallinnlv.ee
  • Tallinna Sotsiaal-ja Tervishoiuamet Kätlin Kuznetsov, katlin.kuznetsov@tallinnlv.ee
  • Tallinna Nõmme linnaosavalitsus (LOV) Janika Kleemann, janika.kleemann@tallinnlv.ee
  • Rapla VV Sven Murula, sven.murula@rapla.ee
  • Kehtna VV Ragne Rahe, ragne.rahe@kehtna.ee
  • Märjamaa VV Marge Viska, marge.viska@marjamaa.ee
  • Järva VV Eneken Savi, Eneken.savi@jarva.ee
  • Türi VV Maarja Brause, maarja.brause@perepesa.ee
  • Paide linnavalitsus (LV) Anneli Raap, anneli.raap@paide.ee
  • Keila LV Ene Ellik, ene.ellik@keila.ee


Ida Piirkond

  • Lüganuse VV Evely Kajala, evely.kajala@lyganuse.ee
  • Narva LV Jekaterina Tihhomirova, jekaterina.tihhomirova@narva.ee
  • Kohtla-Järve LV Natalja Alliksaar, natalja.alliksaar@kjlv.ee
  • Haljala VV Helgi Vassar, helgi.vassar@haljala.ee
  • Rakvere LV Kersti Suun-Deket, kersti.suun-deket@rakvere.ee
  • Tapa VV Anu Loorits, anu.loorits@tapa.ee
  • Viru-Nigula VV Annika Kapp, annika.kapp@viru-nigula.ee

Lõuna piirkond

  • Tartu LV Kaspar Kreegimäe, Kaspar.kreegimae@raad.tartu.ee
  • Tartu VV Jaana Puur, jaana.puur@tartuvald.ee
  • Viljandi LV Piret Kangur, piret.kangur@viljandi.ee
  • Viljandi VV Irma Väre, irma.vare@viljandivald.ee
  • Mustvee VV Kalli Madisson, kalli.madisson@mustvee.ee
  • Põltsamaa VV Merike Sumla, merike.sumla@poltsamaa.ee
  • Antsla VV Agnes Kirsbaum, agnes@antsla.ee
  • Võru LV Eve Ilisson, eve.ilisson@voru.ee
  • Võru VV Riina Mandel, riina.mandel@voruvald.ee
  • Põlva VV Klarica Topper, Klarica.Topper@polva.ee
  • Rõuge VV Ave Vill, ave@rauge.ee
  • Põhja-Sakala VV Aave Toomsalu, aave@pohja-sakala.ee
  • Nõo VV Ene Mölter, ene@nvv.ee
  • Mulgi VV Ene Maaten, ene@mulgivald.ee
  • Luunja VV Kadi Kalmus, kadi.kalmus@luunja.ee
  • Kastre VV Triinu Limbak, triinu.limbak@kastre.ee
  • Elva VV Esta Tamm, esta.tamm@elva.ee
  • Kambja VV Marge Maidla, marge.maidla@ylenurme.ee


Lääne piirkond

  • Häädemeeste VV Lene Hirvela, haademeeste@haademeeste.ee
  • Põhja-Pärnumaa VV Anneli Kaljur, anneli.kaljur@pparnumaa.ee
  • Tori VV Krislyn Maisalu, krislyn.maisalu@torivald.ee
  • Lääne-Nigula VV Mariel Kõrgemägi, Mariel.Korgemagi@laanenigula.ee
  • Saaremaa VV Monika Sarapuu, Monika.Sarapuu@saaremaavald.ee
  • Hiiumaa VV Carol Kirss, carol.kirss@hiiumaa.ee, Mari-Liis Leivalt, mari-liis.leivalt@hiiumaa.ee
  • Haapsalu LV Mari Raudsepp, mari.raudsepp@haapsalulv.ee