Projektid / Vanemlusprogramm "Imelised aastad"

Koolitused 2020

  • 15. September 2020

2020. aasta sügisel toimuvad eestikeelsed koolitused:

Elva VV, Haapsalu LV, Haljala VV, Harku VV, Järva VV, Hiiumaa VV, Kastre VV, Kehtna VV, Keila LV, Kiili VV, Kohila VV, Luunja VV, Lääne-Harju VV, Lääne-Nigula VV, Lääneranna VV, Maardu LV, Muhu VV, Mulgi VV, Paide LV, Põhja-Pärnumaa VV, Põhja-Sakala VV, Põltsamaa VV, Põlva VV, Pärnu LV, Rae VV, Rakvere LV, Rapla VV, , Saarde VV, Saaremaa VV, Saku VV, Saue VV, Setomaa VV, Tallinna Haridusamet, Tallinna Laste Turvakeskus, Tallinna Perekeskus, Tallinna Sotsiaal-ja Tervishoiuamet, Tapa VV, Tartu LV, Tartu VV, Türi VV, Viimsi VV, Viljandi LV, Viljandi VV, Viru-Nigula VV, Võru LV, Võru VV. 

Venekeelsed koolitused toimuvad: Kohtla-Järve LV, Lüganuse VV, Narva LV, , Tallinna Laste Turvakeskus, Tartu LV.

Infokontaktid

Põhja piirkond

  • Harku VV Helve Keel, helve.keel@harku.ee
  • Järva VV Eneken Savi, Eneken.savi@jarva.ee
  • Kehtna VV Ragne Rahe, ragne.rahe@kehtna.ee
  • Keila LV Ene Ellik, ene.ellik@keila.ee
  • Kohila VV Maris Uutma, maris.uutma@kohila.ee
  • Lääne-Harju VV, Anneli Sert, anneli.sert@laaneharju.ee
  • Maardu LV, Sandra Hommuk-Silla, sandra@maardu.ee
  • Paide LV Anneli Raap, anneli.raap@paide.ee
  • Rae VV Karen-Pauliin Konks, karenpauliin.konks@rae.ee
  • Rapla VV Sirje Praks, sirje.praks@rapla.ee
  • Saku VV Airi Maasalu, airi.maasalu@sakuvald.ee
  • Saue VV, Triin Taal, triin.taal@sauevald.ee
  • Tallinna Haridusamet Age Tamm, Age.Tamm@tallinnlv.ee
  • Tallinna Sotsiaal-ja Tervishoiuamet Sole-Riin Sepp, sole-riin.sepp@tallinnlv.ee, Kätlin Kuznetsov, katlin.kuznetsov@tallinnlv.ee
  • Türi VV Kaia Iva, Kaia.Iva@tyri.eeMaarja Brause, maarja.brause@perepesa.ee
  • Viimsi VV Grete Bobkin, grete.bobkin@viimsivv.ee

Ida Piirkond

  • Haljala VV Helgi Vassar, helgi.vassar@haljala.ee
  • Kohtla-Järve LV Natalja Alliksaar, natalja.alliksaar@kjlv.ee
  • Lüganuse VV Evely Kajala, evely.kajala@lyganuse.ee
  • Narva LV Jekaterina Tihhomirova, jekaterina.tihhomirova@narva.ee
  • Tapa VV Anne Kesküla, anne.keskyla@tapa.ee

Lõuna piirkond

  • Elva VV Esta Tamm, esta.tamm@elva.ee
  • Kastre VV Triinu Limbak, triinu.limbak@kastre.ee
  • Luunja VV Kadi Kalmus, kadi.kalmus@luunja.ee
  • Põhja-Sakala VV Aave Toomsalu, aave@pohja-sakala.ee
  • Põltsamaa VV Merike Sumla, merike.sumla@poltsamaa.ee
  • Põlva VV, Anneli Masen, anneli.masen@polva.ee
  • Setomaa VV, Karmen Kartsepp, karmen.liping@setomaa.ee
  • Tartu LV, Annely Võsaste, annely.vosaste@raad.tartu.ee
  • Tartu VV Anne-Mai Ott, anne-mai.ott@tartuvald.ee
  • Viljandi LV Eliise Vainurm, eliise.vainurm@perepesa.ee
  • Viljandi VV Irma Väre, irma.vare@viljandivald.ee
  • Võru LV Eve Ilisson, eve.ilisson@voru.ee
  • Võru VV Riina Mandel, riina.mandel@voruvald.ee

Lääne piirkond

  • Haapsalu LV Mari Raudsepp, mari.raudsepp@haapsalulv.ee
  • Hiiumaa VV Carol Kirss, carol.kirss@hiiumaa.ee, Mari-Liis Leivalt, mari-liis.leivalt@hiiumaa.ee
  • Lääne-Nigula VV Mariel Kõrgemägi, Mariel.Korgemagi@laanenigula.ee
  • Lääneranna VV, Saima Soobard, saima.soobard@laaneranna.ee
  • Muhu VV, Svea Auväärt, lastekaitse@muhu.ee
  • Põhja-Pärnumaa VV Anneli Kaljur, anneli.kaljur@pparnumaa.ee
  • Pärnu LV, Mirjam Lank, mirjam.lank@parnu.ee
  • Rakvere LV, Kersti Suun-Deket, kersti.suun-deket@rakvere.ee
  • Saarde VV, Merike Maidle, merike.maidle@saarde.ee
  • Saaremaa VV Anneli Tõru, anneli.toru@saaremaavald.ee