Projektid / Vanemlusprogramm "Imelised aastad"

2021. aasta II poolaastal toimuvad eestikeelsed koolitused järgmistes omavalitsustes:
Alutaguse VV, Elva VV, Haapsalu LV, Haljala VV, Harku VV, Hiiumaa VV, Häädemeeste VV, Jõgeva VV, Järva VV, Kambja VV, Kastre VV, Keila LV, Kiili VV, Kohila VV, Luunja VV, Lääne-Nigula VV, Lüganuse VV, Mulgi VV, Otepää VV, Peipsiääre VV, Põhja-Pärnumaa VV, Põltsamaa VV, Põlva VV, Pärnu LV, Rae VV, Rapla VV, Saarde VV, Saaremaa VV, Saue VV, Setomaa VV, Tallinna Haridusamet, Tallinna Sotsiaal-ja Tervishoiuamet, Tartu VV, Toila VV, Tori VV, Tõrva VV, Türi VV, Viimsi VV, Viljandi LV, Võru LV, Väike-Maarja VV

2021. aasta II poolaastal toimuvad venekeelsed koolitused järgmistes omavalitsustes:
Alutaguse VV, Kohtla-Järve LV, Maardu LV, Narva LV, Tallinna Haridusamet, Tallinna Sotsiaal-ja Tervishoiuamet

2022. aasta I poolaastal toimuvad eestikeelsed koolitused järgmistes omavalitsustes:
Alutaguse VV, Anija VV, Antsla VV, Harku VV, Hiiumaa VV, Häädemeeste VV, Jõelähtme VV, Jõgeva VV, Kohila VV, Lääneranna VV, Maardu LV, Nõmme LOV, Otepää VV, Rakvere LV, Rõuge VV, Räpina VV, Saue VV, Tallinna Haridusamet, Tartu VV, Türi VV, Valga VV, Viimsi VV, Viljandi LV

2022. aasta I poolaastal toimuvad venekeelsed koolitused järgmistes omavalitsustes:
Anija VV, Tapa VV, Toila VV

Infokontaktid

  • Alutaguse VV Zlata Hollat, zlata.hollat@alutagusevald.ee
  • Anija VV Marge Raja, marge.raja@anija.ee
  • Antsla VV Agnes Kirsbaum, agnes@antsla.ee
  • Elva VV Kertu Kattai, kertu.kattai@elva.ee
  • Haapsalu LV Kaja Rootare, kaja.rootare@haapsalulv.ee
  • Haljala VV Helgi Vassar, helgi.vassar@haljala.ee
  • Harku VV Helve Keel, helve.keel@harku.ee
  • Hiiumaa VV Mari-Liis Leivalt, mari-liis.leivalt@hiiumaa.ee; Kairi Lõppe, kairi.loppe@hiiumaa.ee
  • Häädemeeste VV Lene Hirvela, lene.hirvela@haademeeste.ee
  • Jõelähtme VV Kristiina Välba, kristiina.valba@joelahtme.ee
  • Jõgeva VV Liivi Noormägi, liivi.noormagi@jogeva.ee
  • Järva VV Eneken Savi, eneken.savi@jarva.ee
  • Kambja VV Marge Maidla, marge.maidla@ylenurme.ee
  • Kastre VV Triinu Limbak, triinu.limbak@kastre.ee
  • Keila LV Ene Ellik, ene.ellik@keila.ee
  • Kiili VV Karmen Heinmaa, karmen.heinmaa@kiilivald.ee
  • Kohila VV Kaie Nurmsalu, kaie.nurmsalu@kohila.ee
  • Kohtla-Järve LV Natalja Alliksaar, natalja.alliksaar@kjlv.ee
  • Luunja VV Kadi Kalmus, kadi.kalmus@luunja.ee
  • Lääne-Harju VV Anneli Sert, anneli.sert@laaneharju.ee
  • Lääne-Nigula VV Tuuli Varik, tuuli.varik@laanenigula.ee
  • Lääneranna VV Saima Soobard, saima.soobard@laaneranna.ee
  • Lüganuse VV Lii Pikas, lii.pikas@lyganuse.ee
  • Maardu LV Sandra Hommuk-Silla, sandra@maardu.ee
  • Mulgi VV Daisi Tatar, daisi.tatar@mulgivald.ee
  • Narva LV Jekaterina Tihhomirova, jekaterina.tihhomirova@narva.ee
  • Nõmme LOV Merilin Köörna, merilin.koorna@tallinnlv.ee
  • Otepää VV Kristel Ilves, kristel.ilves@otepaa.ee
  • Peipsiääre VV Bianka Makoid, bianka.makoid@peipsivald.ee
  • Põhja-Pärnumaa VV Anneli Kaljur, anneli.kaljur@pparnumaa.ee
  • Põhja-Sakala VV Eva Kikas, eva@pohja-sakala.ee; Aave Toomsalu, aave@pohja-sakala.ee
  • Põltsamaa VV Merike Sumla, merike.sumla@poltsamaa.ee; Mariin Sirk, mariin.sirk@perepesa.ee
  • Põlva VV Anneli Masen, Anneli.Masen@polva.ee
  • Pärnu LV Eda Rannamägi, eda.rannamagi@parnu.ee
  • Rae VV Natalja Grusdam, natalja.grusdam@rae.ee
  • Rakvere LV Kersti Suun-Deket, kersti.suun-deket@rakvere.ee
  • Rapla VV Sirje Praks, sirje.praks@rapla.ee
  • Rõuge VV Ave Vill, ave@rauge.ee
  • Räpina VV Anneli Siilbek, anneli.siilbek@rapina.ee
  • Saarde VV Merike Maidle, merike.maidle@saarde.ee
  • Saaremaa VV Anneli Tõru, anneli.toru@saaremaavald.ee
  • Saku VV Raili Suits, raili.suits@sakuvald.ee
  • Saue VV Liis Tooming, liis.tooming@sauevald.ee
  • Setomaa VV Karmen Liping, Karmen.liping@setomaa.ee
  • Tallinna Haridusamet Age Tamm, Age.Tamm@tallinnlv.ee
  • Tallinna Sotsiaal-ja Tervishoiuamet Sole-Riin Sepp, sole-riin.sepp@tallinnlv.ee
  • Tapa VV Sille Sõmermaa, sille.somermaa@tapa.ee
  • Tartu VV Anne Aleksejev, anne.aleksejev@tartuvald.ee
  • Toila VV Eva Aleksandrina, eva.aleksandrina@toila.ee
  • Tori VV Gerlin Kõre, gerlin.kore@torivald.ee
  • Tõrva VV Hele Adamson, hele.adamson@torva.ee
  • Türi VV Marika Toots, marika.toots@perepesa.ee
  • Valga VV Jaana Kala, jaana.kala@valga.ee
  • Viimsi VV Kaie Mamontov, kaie.mamontov@viimsivv.ee
  • Viljandi LV Eliise Vainurm, eliise.vainurm@paevakeskus.ee
  • Võru LV Eve Ilisson, eve.ilisson@voru.ee
  • Väike-Maarja VV Tiia Kaselo, tiia.kaselo@v-maarja.ee