Projektid / Vanemlusprogramm "Imelised aastad"

Koolitused 2021

  • 08. Veebruar 2021

2021. aasta I poolaastal toimuvad eestikeelsed koolitused järgmistes omavalitsustes:
Alutaguse VV, Antsla VV, Elva VV, Haapsalu LV, Harku VV, Häädemeeste VV, Jõgeva VV, Järva VV, Kambja VV, Kastre VV, Keila LV, Luunja VV, Lääne-Nigula VV, Lääneranna VV, Nõmme LOV, Põhja-Sakala VV, Põltsamaa VV, Põlva VV, Pärnu LV, Rae VV, Rõuge VV, Saaremaa VV, Saku VV, Saue VV, Tallinna Haridusamet, Tallinna Sotsiaal-ja Tervishoiuamet, Tori VV, Türi VV, Viimsi VV, Viljandi LV
Viljandi VV

2021. aasta I poolaastal toimuvad venekeelsed koolitused järgmistes omavalitsustes:
Alutaguse VV, Kohtla-Järve LV, Lääne-Harju VV, Tallinna Haridusamet, Tallinna Sotsiaal-ja Tervishoiuamet, Tartu LV, Toila VV

2021. aasta II poolaastal toimuvad eestikeelsed koolitused järgmistes omavalitsustes:
Alutaguse VV, Elva VV, Haapsalu LV, Haljala VV, Harku VV, Hiiumaa VV, Häädemeeste VV, Järva VV
Kambja VV, Kastre VV, Keila LV, Kiili VV, Luunja VV, Mulgi VV, Otepää VV, Põhja-Pärnumaa VV
Põltsamaa VV, Põlva VV, Pärnu LV, Rae VV, Rapla VV, Saarde VV, Saaremaa VV, Saue VV, Setomaa VV
Tallinna Haridusamet, Tallinna Sotsiaal-ja Tervishoiuamet, Tartu VV, Tõrva VV, Türi VV, Viljandi LV, Võru LV

2021. aasta II poolaastal toimuvad venekeelsed koolitused järgmistes omavalitsustes:
Alutaguse VV, Kohtla-Järve LV, Maardu LV, Tallinna Haridusamet, Tallinna Sotsiaal-ja Tervishoiuamet

Infokontaktid

  • Alutaguse VV Julia Lehtla, julia.lehtla@alutagusevald.ee; Zlata Hollat, Zlata.Hollat@alutagusevald.ee
  • Antsla VV Agnes Kirsbaum, agnes@antsla.ee
  • Elva VV Kertu Kattai, kertu.kattai@elva.ee
  • Haapsalu LV Kaja Rootare, kaja.rootare@haapsalulv.ee
  • Haljala VV Helgi Vassar, helgi.vassar@haljala.ee
  • Harku VV Helve Keel, Helve.Keel@harku.ee
  • Hiiumaa VV Carol Aleksejev, carol.aleksejev@hiiumaa.ee; Mari-Liis Leivalt, mari-liis.leivalt@hiiumaa.ee
  • Häädemeeste VV Lene Hirvela, lene.hirvela@haademeeste.ee
  • Jõgeva VV Liivi Noormägi, liivi.noormagi@jogeva.ee
  • Järva VV Eneken Savi, Eneken.savi@jarva.ee
  • Kambja VV Marge Maidla, marge.maidla@ylenurme.ee
  • Kastre VV Triinu Limbak, triinu.limbak@kastre.ee
  • Keila LV Ene Ellik, ene.ellik@keila.ee
  • Kiili VV Karmen Heinmaa, karmen.heinmaa@kiilivald.ee
  • Kohtla-Järve LV Natalja Alliksaar, natalja.alliksaar@kjlv.ee
  • Luunja VV Kadi Kalmus, kadi.kalmus@luunja.ee
  • Lääne-Harju VV Anneli Sert, anneli.sert@laaneharju.ee
  • Lääne-Nigula VV Tuuli Varik, tuuli.varik@laanenigula.ee
  • Lääneranna VV Saima Soobard, saima.soobard@laaneranna.ee
  • Maardu LV Sandra Hommuk-Silla, sandra@maardu.ee
  • Mulgi VV Daisi Tatar, daisi.tatar@mulgivald.ee
  • Nõmme LOV Janika Kleemann, janika.kleemann@tallinnlv.ee
  • Otepää VV Kristin Leht, kristin.leht@otepaa.ee
  • Põhja-Pärnumaa VV Anneli Kaljur, anneli.kaljur@pparnumaa.ee
  • Põhja-Sakala VV Eva Kikas, eva@pohja-sakala.ee; Aave Toomsalu, aave@pohja-sakala.ee
  • Põltsamaa VV Merike Sumla, merike.sumla@poltsamaa.ee; Mariin Sirk, mariin.sirk@perepesa.ee
  • Põlva VV Anneli Masen, Anneli.Masen@polva.ee
  • Pärnu LV Eda Rannamägi, eda.rannamagi@parnu.ee
  • Rae VV Karen-Pauliin Konks, karenpauliin.konks@rae.ee
  • Rapla VV Sirje Praks, sirje.praks@rapla.ee
  • Rõuge VV Ave Vill, ave@rauge.ee
  • Saarde VV Merike Maidle, merike.maidle@saarde.ee
  • Saaremaa VV Anneli Tõru, anneli.toru@saaremaavald.ee
  • Saku VV Raili Suits, raili.suits@sakuvald.ee
  • Saue VV Estelle Laane, estelle.laane@sauevald.ee
  • Setomaa VV Karmen Liping, Karmen.liping@setomaa.ee
  • Tallinna Haridusamet Age Tamm, Age.Tamm@tallinnlv.ee
  • Tallinna Sotsiaal-ja Tervishoiuamet Sole-Riin Sepp, sole-riin.sepp@tallinnlv.ee
  • Tartu LV Annely Võsaste, annely.vosaste@raad.tartu.ee
  • Tartu VV Karin Aru, karin.aru@tartuvald.ee
  • Toila VV Eva Aleksandrina, eva.aleksandrina@toila.ee
  • Tori VV Gerlin Kõre, gerlin.kore@torivald.ee
  • Tõrva VV Hele Adamson, hele.adamson@torva.ee
  • Türi VV Marika Toots, marika.toots@perepesa.ee
  • Viimsi VV Grete Bobkin, grete.bobkin@viimsivv.ee
  • Viljandi LV Livia Kask, livia.kask@viljandi.ee
  • Viljandi VV Luule Vitsur, luule.vitsur@viljandivald.ee
  • Võru LV Eve Ilisson, eve.ilisson@voru.ee