Tervise edendamine / Lasteaias

Liikmed

  • 21. Juuni 2021

Tervist edendavate lasteaedade (TEL) hulka kuulub üle 300 koolieelse lasteasutuse üle Eesti.

Paikkondlike TEL võrgustike liikmed leiad maakonna/linna nimele klikkides. Liikmed on loetletud tähestikulises järjekorras, nime taga on kirjas ka liitumisaasta.

Harjumaa, sh Tallinn   Läänemaa Saaremaa
Hiiumaa Lääne-Virumaa Tartumaa, sh Tartu 
Ida-Virumaa Põlvamaa Valgamaa
Jõgevamaa Pärnumaa, sh Pärnu  Viljandimaa
Järvamaa Raplamaa Võrumaa

 

Harjumaa

  1. Alasniidu Lasteaed (2014)
  2. Anija Valla Lasteaiad: Lastetare maja (2017)
  3. Anija Valla Lasteaiad: Lepatriinu (2017)
  4. Anija Valla Lasteaiad: Mõmmila maja (2019)
  5. Aruküla Lasteaed Rukkilill (2009)
  6. Haabneeme Lasteaed Päikeseratas (2006)
  7. Harku Lasteaed (2017)
  8. Keila Lasteaed Miki (2005)
  9. Keila Lasteaed Vikerkaar (2007)
  10. Kiili Lasteaed (2009)
  11. Klooga Lasteaed (2008)
  12. Kose Lasteaed (2006)
  13. Kostivere Lasteaed (2013)
  14. Kuusalu lasteaed Jussike (2013)
  15. Lagedi Kooli lasteaed (2021)
  16. Lasteaed Neeme Mudila (2016)
  17. Lasteaed Väike Päike (2012)
  18. Leppneeme Lasteaed (2006)
  19. Loksa Lasteaed (2009)
  20. Loo Lasteaed Pääsupesa (2005)
  21. Maardu Lasteaed Sipsik (2010)
  22. Nõlvaku Lasteaed (2013)
  23. Oru Lasteaed Mesimumm (2015)
  24. Paldiski Lasteaed Naerulind (2015)
  25. Pangapealse Lasteaed (2012)
  26. Pargi Lasteaed (MLA Viimsi Lasteaiad) (2006)
  27. Põnnipesa eralasteaed Freenature OÜ (2020)
  28. Püünsi Kool (2006)
  29. Randvere Lasteaed (MLA Viimsi Lasteaiad) (2007)
  30. Rannamõisa Lasteaed (2010)
  31. Saku Lasteaed Terake (2010)
  32. Saue Lasteaed Midrimaa (2010)
  33. Tabasalu Lasteaed Tibutare (2010)
  34. Tabasalu Teelahkme Lasteaed (2018)
  35. Tuleviku Lasteaed (2016)
  36. Veskitammi Lasteaed (2019)
  37. Võsukese Lasteaed (2017)

sh Tallinn

Haabersti
  1. Tallinna Järveotsa Lasteaed (2012)
  2. Tallinna Lasteaed Karikakar (2008)
  3. Tallinna Endla Lasteaed (2019)
  4. Tallinna Lasteaed Pääsusilm (2005)
  5. Tallinna Lasteaed Sinilill (2011)
  6. Tallinna Lasteaed Vikerkaar (2004)
  7. Tallinna Meelespea Lasteaed (2005)
  8. Tallinna Nurmenuku Lasteaed (2008)
  9. Tallinna Rukkilille Lasteaed (2011)
Kesklinn
  1. Kadrioru Lasteaed (2013)
  2. Lastesõim Planeedi Mudila (2008)
  3. Tallinna Jaan Poska Lasteaed (2010)
  4. Tallinna Kiisa Lasteaed (2006)
  5. Tallinna Kiisupere Lasteaed (2013)
  6. Tallinna Kullatera Lasteaed (2019)
  7. Tallinna Lasteaed Sipsik (2005)
  8. Tallinna Lasteaed Südameke (2015)
  9. Tallinna Liivalossi Lasteaed (2012)
  10. Tallinna Luha Lasteaed (2007)
  11. Tallinna Magdaleena Lasteaed (2019)
  12. Tallinna Mardi Lasteaed (2009)
  13. Tallinna Mesimummu Lasteaed (2006)
  14. Tallinna Mürakaru Lasteaed (2013)
  15. Tallinna Päevalille Lasteaed (2014)
  16. Tallinna Päikesejänku Lasteaed (2008)
  17. Tallinna Unistuse Lasteaed (2012)
  18. Tallinna Virmalise Lasteaed (2007)
Kristiine
  1. Tallinna Haraka Lasteaed (2008)
  2. Tallinna Kannikese Lasteaed (2007)
  3. Tallinna Kristiine Lasteaed (2011)
  4. Tallinna Lepatriinu Lasteaed (2004)
  5. Tallinna Lille Lasteaed (2015)
  6. Tallinna Linnupesa Lasteaed (2014)
  7. Tallinna Muinasjutu Lasteaed (2012)
  8. Tallinna Mutionu Lasteaed (2012)
  9. Tallinna Tihase Lasteaed (2016)
  10. Tallinna Vindi Lasteaed (2018)
Lasnamäe
  1. Tallinna Arbu Lasteaed (2011)
  2. Tallinna Kihnu Lasteaed (2015)
  3. Tallinna Kivimurru Lasteaed (2017)
  4. Tallinna Lasteaed Kirsike (2013)
  5. Tallinna Liikuri Lasteaed (2021)
  6. Tallinna Lindakivi Lasteaed (2006)
  7. Tallinna Linnamäe Lasteaed (2016)
  8. Tallinna Loitsu Lasteaed (2011)
  9. Tallinna Mahtra Lasteaed (2012)
  10. Tallinna Pae Lasteaed (2016)
  11. Tallinna Paekaare Lasteaed (2014)
  12. Tallinna Pallasti Lasteaed (2015)
  13. Tallinna Suur-Pae Lasteaed (2011)
  14. Tallinna Vormsi Lasteaed (2007)
  15. Tallinna Ümera lasteaed (2011)
Mustamäe
  1. Tallinna Allika Lasteaed (2012)
  2. Tallinna Kadaka Lasteaed (2004)
  3. Tallinna Lasteaed Delfiin (2006)
  4. Tallinna Lasteaed Kiikhobu (2011)
  5. Tallinna Lasteaed Kikas (2005)
  6. Tallinna Lasteaed Mooniõied (2012)
  7. Tallinna Lasteaed Pallipõnn (2004)
  8. Tallinna Lasteaed Sinilind (2005)
  9. Tallinna Lasteaed Vesiroos (2011)
  10. Tallinna Lasteaed Õunake (2006)
  11. Tallinna Lehola Lasteaed (2019)
  12. Tallinna Lepistiku Lasteaed (2013)
  13. Tallinna Männikäbi Lasteaed (2014)
  14. Tallinna Männi Lasteaed (2004)
  15. Tallinna Rõõmupesa Lasteaed (2007)
  16. Tallinna Sõbrakese Lasteaed (2012)
  17. Tallinna Tähekese Lasteaed (2008)
Nõmme
  1. Tallinna Lasteaed Kraavikrõll (2011)
  2. Tallinna Lasteaed Rabarüblik (2011)
  3. Tallinna Lastesõim Hellik (2009)
  4. Tallinna Lastesõim Mõmmik (2013)
  5. Tallinna Lauliku Lasteaed (2011)
  6. Tallinna Raku Lasteaed (2012)
  7. Tallinna Rännaku Lasteaed (2015)
Pirita
  1. Eralasteaed Naba (2009)
  2. Merivälja Lasteaed (2009)
  3. Pirita Kose Lasteaed (2013)
  4. Pirita Lasteaed (2007)
Põhja-Tallinn
  1. Kolde Lasteaed (2019)
  2. Lasteaed Kajakas (2017)
  3. Lasteaed Kelluke (2012)
  4. Lasteaed Maasikas (2013)
  5. Lasteaed Mesipuu (2009)
  6. Lasteaed Naeratus (2019)
  7. Lasteaed Ojake (2010)
  8. Lasteaed Päikene (2009)
  9. Lasteaed Pääsupesa (2009)
  10. Lastesõim Päkapikk (2011)
  11. Pelguranna Lasteaed (2018)
  12. Sitsi Lasteaed (2011)
  13. Taime Lasteaed (2016)
  14. Tallinna Kelmiküla Lasteaed (2009)
  15. Tallinna Mudila Lasteaed (2021)

Hiiumaa

  1. Kärdla Lasteaed (2010)
  2. Lasteaed Vigri (2014)
  3. Palade Lasteaed (2013)

Ida-Virumaa

  1. Iisaku Lasteaed Kurekell (2007)
  2. Jõhvi Lasteaiad. Kalevipoja maja (end Jõhvi valla Lasteaed Kalevipoeg, 2007)
  3. Jõhvi Lasteaiad. Pillerkaare maja (2014)
  4. Jõhvi Lasteaiad. Sipsiku maja (end Jõhvi Lasteaed Sipsik, 2009)
  5. Kohtla-Järve Lasteaed Aljonuška (2017)
  6. Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke (2008)
  7. Kohtla-Järve Lasteaed Karuke (2015)
  8. Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju (2008)
  9. Kohtla-Järve Lasteaed Lepatriinu (2015)
  10. Kohtla-Järve Lasteaed Punamütsike (2007)
  11. Kohtla-Järve Lasteaed Pääsuke (2008)
  12. Kohtla-Järve Lasteaed Tareke (2011)
  13. Kohtla-Järve Lasteaed Tuhkatriinu (2007)
  14. Narva Lasteaed Cipollino (2014)
  15. Narva Lasteaed Potsataja (2012)
  16. Narva Lasteaed Sädemeke (2015)
  17. Narva Lasteaed Tuluke (2015)
  18. Sillamäe Lasteaed Päikseke (2016)
  19. Sillamäe Lasteaed Rukkilill (2017)
  20. Sillamäe Lasteaed Jaaniussike (2015)
  21. Voka Lasteaed Naksitrallid (2007)

Jõgevamaa

  1. Adavere Põhikool (2006)
  2. Avinurme Lasteaed Naerulind (2012)
  3. Jõgeva Lasteaed Karikakar (2003)
  4. Jõgeva Lasteaed Rohutirts (2003)
  5. Kuremaa Lasteaed-Algkool (2003)
  6. Kurista Lasteaed Karukell (2003)
  7. Palamuse Lasteaed Nukitsamees (2020)
  8. Puurmani Lasteaed Siilipesa (2003)
  9. Põltsamaa Lasteaed "Mari" (2006)
  10. Põltsamaa Lasteaed Tõruke (2003)
  11. Siimusti Lasteaed-Algkool (2011)
  12. Torma Lasteaed Linnutaja (2003)

Järvamaa

  1. Koigi Lasteaed Kalevipoeg (2004)
  2. Paide Lasteaed (2010)
  3. Paide Sookure Lasteaed (2020)
  4. Retla - Kabala Kooli Oisu Lasteaed ja Kabala Lasteaed (2018)
  5. Türi Lasteaed Kesklinna õppekoht (2004)
  6. Väätsa Lasteaed Paikäpp (2017)

Läänemaa

  1. Haapsalu Lasteaed Pääsupesa (2001)
  2. Haapsalu Lasteaed Tareke (2009)
  3. Haapsalu Vanalinna Lasteaed (2001) (end Lasteaed Päikesejänku)
  4. Risti Lasteaed (2002)
  5. Taebla Lasteaed (2001)

Lääne-Virumaa

  1. Eralasteaed Kaur (2011)
  2. Haljala Lasteaed Pesapuu (2001)
  3. Kadrina Lasteaed Sipsik (2016)
  4. Kunda Lasteaed Kelluke (2001)
  5. Rakke Lasteaed Leevike (2003)
  6. Rakvere Lasteaed Kungla (2001)
  7. Rakvere Lasteaed Triin (2001)
  8. Rakvere Rohuaia Lasteaed (2014)
  9. Sõmeru Lasteaed Pääsusilm (2009)
  10. Sääse Lasteaed (2001)
  11. Tamsalu Lasteaed Krõll (2001)
  12. Tapa Lasteaed Pisipõnn (2001)
  13. Vinni Lasteaed Tõruke (2001)

Põlvamaa

  1. Põlva lasteaed Pihlapuu (2001) (end Mammaste Lasteaed-Algkool)
  2. Põlva Lasteaed Lepatriinu (2001)
  3. Põlva Lasteaed Mesimumm (2001)
  4. Räpina Lasteaed Vikerkaar (2001)
  5. Veriora Lasteaed (2001)

Pärnumaa

  1. Kilingi-Nõmme Lasteaed Krõll (2006)
  2. Pärnu-Jaagupi Lasteaed Pesamuna (2007)
  3. Sindi Lasteaed (2010)
  4. Surju Lasteaed (2011)
  5. Tammiste Lasteaed (2012)
  6. Tootsi Lasteaed-Põhikool (2009)
  7. Vändra Lasteaed (2010)
  8. Vändra Lasteaed Mürakaru (2010)

sh Pärnu

  1. Audru Lasteaed (2020)
  2. Paikuse lasteaed (2009) (end Paikuse lasteaed Mesimumm)
  3. Pärnu Kastani lasteaed (2009)
  4. Pärnu Kesklinna lasteaed (2009)
  5. Pärnu Liblika lasteaed
  6. Pärnu Lasteaed Mai (2005)
  7. Pärnu Männipargi lasteaed (2009)
  8. Pärnu Lasteaed Pöialpoiss (2009)
  9. Pärnu Tammsaare lasteaed (2009)
  10. Raeküla lasteaed (2008)
  11. Pärnu Raja Lasteaed (end Pärnu Lasteaed Kelluke (2012), end Pärnu Lasteaed
  12. Pillerpall (2009) )
  13. Pärnu Seljametsa lasteaed (2018)
  14. Pärnu Lasteaed Trall (2010)
  15. Pärnu Vana- Sauga Lasteaed Kadri maja (end Pärnu Kadri Lasteaed 2008)
  16. Pärnu Vana –Sauga Lasteaed Päikesejänku maja (end Pärnu Lasteaed Päikesejänku 2004)
  17. Pärnu Ülejõe lasteaed (2008)

Raplamaa

  1. Järvakandi Lasteaed Pesamuna (2011)
  2. Kehtna Lasteaed Siller (2003)
  3. Kohila Lasteaed Sipsik (2011)
  4. Märjamaa Lasteaed Pillerpall (2015)
  5. Prillimäe Lasteaed Põnnipere (2020)
  6. Rapla Lasteaed Kelluke (2003)
  7. Rapla Lasteaed Naksitrallid (2003)
  8. Rapla Lasteaed Päkapikk (2003)
  9. Rapla Lasteaed Pääsupesa (2003)
  10. Sutlema Lasteaed Linnupesa (2016)

Saaremaa

  1. Kuressaare Kesklinna Eralasteaed Naerusuu (2012)
  2. Kuressaare Ristiku Lasteaed (2021)
  3. Kuressaare Tuulte Roosi Lasteaed (2017)
  4. Kärla lasteaed (2010)
  5. Orissaare Lasteaed Päikesekiir (2021)
  6. Valjala Lasteaed (2009)

Tartumaa

  1. Elva Lasteaed Murumuna (2008)
  2. Elva Lasteaed Õnneseen (2009)
  3. Järve Lasteaed (2018)
  4. Kambja Lasteaed Mesimumm (2007)
  5. Koosa Lasteaed (2011)
  6. Luke Lasteaed Segasumma (2015)
  7. Luunja Lasteaed Midrimaa (2014)
  8. Nõgiaru Lasteaed (2016)
  9. Nõo Lasteaed Krõll (2007)
  10. Puhja Lasteaed Pääsusilm (2009)
  11. Rõngu Lasteaed Pihlakobar (2007)
  12. Sillaotsa Kool lasteaed (2016)
  13. Soinaste Lasteaed Laululind (2014)
  14. Tõravere Lasteaed Tõruke (2011)
  15. Vara Lasteaed Õnnetriinu (2014)
  16. Võnnu Lasteaed Värvuke (2013)

sh Tartu

  1. Ilmatsalu Lasteaed Lepatriinu (2009)
  2. Lasteaed Krõll (2005)
  3. Lasteaed Meelespea (2005)
  4. Lasteaed Poku (2005)
  5. Lasteaed Sass (2005)
  6. Lasteaed Tähtvere (2006)
  7. Tartu Lasteaed Karoliine (2010)
  8. Tartu Lasteaed Kelluke (2008)
  9. Tartu Lasteaed Klaabu (2010)
  10. Tartu Lasteaed Lotte (2014)
  11. Tartu Lasteaed Mõmmik (2007)
  12. Tartu Lasteaed Ploomike (2008)
  13. Tartu Lasteaed Pääsupesa (2013)
  14. Tartu Lasteaed Rukkilill (2020)
  15. Tartu Lasteaed Tripsik (2010)
  16. Tartu Lasteaed Tõruke (2012)
  17. Tartu Maarjamõisa Lasteaed (2016)

Valgamaa

  1. Hummuli Valla Lasteaed Sipsik (2002)
  2. Otepää Lasteaed (2011)
  3. Puka Lasteaed (2011)
  4. Valga Lasteaed Kaseke (2015)

Viljandimaa

  1. Abja Lasteaed (2003)
  2. Karksi-Nuia Lasteaed (2003)
  3. Kõidama Lasteaed Traksik (2001)
  4. Kirivere Kooli lasteaed Tähekild (2013) (end Kõo Lasteaed Tähekild)
  5. Lasteaed Päikesekiir (end Päri Lasteaed (2005), Pärsti ja Puiatu õppekoht))
  6. Paistu Kool (2001)
  7. Ramsi Lasteaed Taruke (2011) (end Ramsi Lasteaed-Algkool)
  8. Suure-Jaani Lasteaed Sipsik (2014)
  9. Tarvastu Lasteaed (end Kärstna (2007), end Vambola (2005), Tarvastu Naeruvõru)
  10. Vastemõisa Lasteaed Päevalill (2019)
  11. Viiratsi Lasteaed Rüblik (2001)
  12. Viljandi Kesklinna Lasteaed Mesimumm õppehoone (2001) (end Viljandi Lasteaed Mesimumm)
  13. Viljandi Kesklinna Lasteaed Midrimaa õppehoone (2001) (end Viljandi Lasteaed Midrimaa)
  14. Viljandi Lasteaed Karlsson (2004)
  15. Viljandi Lasteaed Krõllipesa Krõlli õppehoone (2004) (end Viljandi Lasteaed Krõll)
  16. Viljandi Lasteaed Krõllipesa Mängupesa õppehoone (2001) (end Viljandi Lasteaed Mängupesa)
  17. Viljandi Männimäe Lasteaed (2001)

Võrumaa

  1. Lasva Valla Lasteaed Pargihaldjas (2016)
  2. Lusti Lasteaed (2001)
  3. Orava Lasteaed (2001)
  4. Parksepa Lasteaed (2016)
  5. Puiga Lasteaed Siilike (2009)
  6. Rõuge Lasteaed (2006)
  7. Sõmerpalu Lasteaed Lepatriinu (2001)
  8. Võru Lasteaed Okasroosike (2001)
  9. Võru Lasteaed Punamütsike (2005)
  10. Võru Lasteaed Päkapikk (2001)
  11. Võru Lasteaed Sõleke (2001)
  12. Väimela Lasteaed Rukkilill (2012)
  13. Värska Lasteaed (2001)