Blogi / Raamat "Armastades sõltlast. 10 esmast nõuannet sõltlast armastavale inimesele“ ...

Kirjastus Maagiline Ruum on välja andnud raamatu, mis on abiks sõltlaste lähedastele.

Armastades s6ltlast kaas veebiIgasugune sõltuvuslik käitumine võib mõjuda hävituslikult mistahes lähisuhtele. Kui sõltlaste jaoks on meil olemas rehabilitatsioonikeskused, psühhiaatriahaigla ja muud tugiteenused, siis abivõimalusi sõltlaste lähedastele napib. Armastatud inimese sõltuvusest räsitud ja katkine pereliige on oma lootusetus olukorras sageli üksi ja eksinud.

Tõlkija Aet Leemeti isiklikud läbielamised ajendasid teda otsima vastuseid võõrkeelsest kirjandusest, kuni ta jõudis Candace Plattori raamatuni "Armastades sõltlast". Raamat kerkis teistest kaassõltuvuse problemaatikat käsitlevatest teostest selgelt esile oma ideeselguse ja teravusega. Siinsed nõuanded on täpsed, päevakohased ja mis peamine, toimivad.

Candace Plattori õpetus põhineb tõdemusel, et oma elu saab igaüks muuta üksnes iseenda kaudu.

Raamat räägib sellest, kuidas võtta ette kaalukaid, kindlale eesmärgile suunatud samme, mille abil on võimalik väljuda sõltuvuse põhjustatud valulisest sündmuste ja tunnete kaosest. Mis kõige olulisem, lugeja saab paljudele elutähtsatele küsimustele vastuse, mille teadmine ja järgimine aitavad vabaneda nii kahetsusest kui ka süütundest.

Plattori teos viib lugeja teekonnale tervenemise ja õnnelikuma elu suunas – pole kahtust, et see on võimalik!