Uudised / Eesti Hambaarstide Liit kutsub 20. märtsil tähistama üleilmset suutervisepäeva

Eesti Hambaarstide Liit kutsub 20. märtsil, ülemaailmsel suutervisepäeval kõiki huvilisi Solarise Keskusesse Apollo Raamatumajja (keskuse II korrusel), kus alates kl 13 astuvad üles üles hambaarstid ja ortodondid Tallinna kliinikutest, kes räägivad lühiloengute formaadis meie kõigi jaoks olulistel teemadel.

Ylemaailmne_suutervisep2evOled iial mõelnud, kuidas Su hambad elavad? Mis moodi võiks oma hambaid kõige paremini hooldada? Mida teha, et suutervise eest hoolitsemine saaks ka Sinu lastele igapäevaseks harjumuseks? Mis on igemehaigused ja kuidas nendega tegeleda?

Päevakava:

  • 13.00 – "Jätame hambaarsti tööta!", dr Marek Vink
  • 14.00 – "Igemehaigused – müüt ja tegelikkus", dr Lauri Vahtra
  • 15.00 – "Puuduvate hammaste asendamine", dr Kristin Kallio-Räst
  • 16.00 – "Ortodontilise ravi vajalikkus", hambaarst-ortodont Reet Karelson

Alates kl 13 on Apollo Raamatumaja ees aatriumis kohal ka lastesõber Jänku-Juss, kelle juhtimisel saavad lapsed koos lastevanematega arutada selle üle, mis kell oleks kõige õigem oma suutervise eest hoolt kanda, kuidas õigesti hambaid harjata ning mis on kõige paremad toiduained ja janukustutajad. Jänku-Juss aitab lastel oma hammaste eest hoolt kanda kuni kl 17.

J2nku_Juss_hambahari

 

Eesti Hambaarstide Liit (www.ehl.ee) on hambaarstide vabatahtlik kutseliit, mille liikmeteks on nii munitsipaalpolikliinikutes kui ka erasektoris töötavad hambaarstid. Praeguse seisuga on EHLil 793 liiget, st üle poole Eestis töötavatest hambaarstidest.