Uudised / Üleeuroopaline liikumisnädal MOVE Week tuleb taas

Üleeuroopaline liikumisnädal MOVE Week tuleb taas

  • Autor:Eestimaa Spordiliit JÕUD
  • 28. August 2015

Eestimaa Spordiliit JÕUD kutsub spordiorganisatsioone, terviseedendajaid ja kõik teisi, kes soovivad anda oma panuse tervislike eluviiside propageerimisse, osalema 21.–27. septembril toimuval üleeuroopalisel liikumisnädalal MOVE Week.

Liikumisnädal on lahutamatu osa kampaaniast NowWeMove, mille eesmärk on „Aastaks 2020 veel 100 miljonit eurooplast liikumisharrastuse juurde".

Oma panuse andmiseks kutsume teid üles organiseerima ajavahemikus 21.–27. september 2015 sündmusi, mille põhifookuses on liikumisharrastus. Ürituse formaat on vaba – sobivad näiteks matkad, rühmatreeningud, võistlused, spordipäevad, spordiklubide avatud uste päevad jms.

MOVE Week on hea võimalus tutvustada nii väikestele kui ka suurtele sügis-talvise perioodi liikumisvõimalusi ja levitada ideed, et liikumine on rõõm, mitte vaev! Vaata, mis toimus liikumisnädala raames aastal 2014: estonia.moveweek.eu.

Selleks, et korraldajatele kaasa aidata ning MOVE Week'i üritustele värvi anda, jagame esimesele sajale registreeritud sündmusele kampaaniamaterjale. Vajalik on registreerimine enne 7. septembrit. Saja registreeruja piiri ületamisel teeb korraldaja materjalide jagamisel valikuid lähtuvalt sündmuse sisust.

Sündmuse registreerimiseks ja asjaga kursis olemiseks hakka liikumisagendiks: http://estonia.moveweek.eu/

MOVE Week Eesti suurtoetaja on Coca-Cola Baltics.

 

Lisainformatsioon:
Tiina Kiislar
MOVE Week Eesti koordinaator
Mob 5648 1129
tki@isca-web.org
estonia.moveweek.eu