Uudised / Uus infoportaal Tööelu.ee alustab tööd

Uus infoportaal Tööelu.ee alustab tööd

  • Autor:Tööinspektsioon
  • 26. Oktoober 2012

Täna, rahvusvahelisel töötervishoiupäeval, avaneb töökeskkonna ja töötervishoiu probleeme käsitlev infoportaal Tööelu.ee, kust nii töötajad kui tööandjad leiavad hõlpsasti vajalikku teavet.

Uus veebiportaal on ülevaatlik ja professionaalne abimees tööeluga seonduvatele probleemidele. Tööelu.ee koondab Sotsiaalministeeriumi, Tööinspektsiooni, Terviseameti ja Tervise Arengu Instituudi kompetentsid.

"Tööelu portaalist peab kujunema kõige kiirem, lihtsam ja asjatundlikum Eesti tööelu ekspert," kommenteerib Tööinspektsiooni teabeosakonna juhataja Andres Kraas portaali ellukutsumise eesmärki. "Selle portaali unikaalsus seisneb selles, et lõpuks ometi on kogu tööelu puudutav teave koondatud ühte kohta, mis teeb tööinimesele oma probleemidele lahenduse leidmise tunduvalt kergemaks. Tööelu portaal on erapooletu ja aitab leida nii lahendusi tööküsimustele kui ka ennetada tööelus ettetulevaid probleeme. Loodame, et see tõstab oluliselt tööandjate ja töötajate teadlikkust töökeskkonnast ja töösuhetest. Oma õiguste ja kohustuste tundmine tagab kestvalt parema tööelu."

Infoportaal Tööelu.ee on pidevas arengus ja sinna lisandub regulaarselt uut teavet.

Tööelu portaali valmimist on rahastanud Euroopa Sotsiaalfond.

 

Lisainfo:
Andres Kraas
Tööinspektsiooni teabeosakonna juhataja
tel 626 9409, mob 5664 6101
andres.kraas@ti.ee