Valdkonnad / Vanemlus

„Imeliste aastate“ grupijuhtide kontaktid, kontaktide järel jaotus piirkonniti, koos taustainfoga (keel, grupijuhi väljaõppe aasta jne).

Aime Peets

aimepeets@gmail.com

513 8280

Aivi Reiman

aivireiman@gmail.com

5332 6287

Aleksei Norden

aleksei.norden77@gmail.com

524 1459

Alisa Tuljakova

alissa.tuljakova@gmail.com

5562 0302

Anastasia Arju

anastasia.arju@gmail.com

5590 2980

Anastassia Tarassova

perenoustaja@gmail.com

5307 7622

Anna Konovalova

konovalova_anna@hotmail.com

5668 8999

Anna-Liisa Delgado

anna-liisa.delgado@ph.ee

5341 6543

Anneli Varjun

anneli.varjun@gmail.com

554 5809

Annika Steinberg

steinberg.annika@gmail.com

5691 5891

Anti Einpaul

perekool@anti.ee

510 6176

Ave Orgulas

orgulasave@gmail.com

5664 5641

Diana Jesmin

diana111@hot.ee

553 1511

Eha Berezjuk

ehaberezjuk@gmail.com

522 4762

Elena Maletina

maletina.e4@gmail.com

521 1842

Eleriin Käo-Zirk

eleriinkao@gmail.com

5300 7941

Elmet Puhm

elmetp@gmail.com

5569 0239

Ene Pill

ene.pill@gmail.com

5330 0019

Eneken Savi

enekensavi1@gmail.com

5661 5584

Evi Štukert

stukertevi@gmail.com

5197 3026

Gerti Karilaid-Vidder

gertikv@gmail.com

552 6827

Heidi Antons

heidi.antons@gmail.com

5567 0722

Heidy Õunapuu

kessuh@gmail.com

5347 7697

Helar Peterson

helar.peterson@gmail.com

5668 9227

Helen Luigla

helen.luigla@nvv.ee

5683 7945

Helen Metsma

helenmetsma@gmail.com

5656 1655

Hälis Värimäe

hlis.rooste@gmail.com

529 6027

Iiris Tagen

iiris.irs@gmail.com

529 1085

Imbi Suurpere

imbi.suurpere@paalalinna.ee

5181854

Inge Pruks

ingepruks@gmail.com

5623 9566

Irina Piksar

irina.piksar@gmail.com

5623 9573

Jaana Unt

jaanaunt@gmail.com

523 6368

Jana Naudi

jana.naudi@mail.ee

5650 0847

Jane Hiibus

Jane.hiibus@gmail.com

510 0557
Jelena Nikitina

nikitina.jelena@gmail.com

5560 6431

Jelena Plakk

jelenaplakk@gmail.com

5850 0862

Jelena Pribylski

jelena.gku@gmail.com

5884 8469

Julia Kovalenko-Djagileva

julia.kovalenko.d@gmail.com

528 1066

Julia Laanemets

jlerapraksis@gmail.com

5554 4717

Kadi Maasik

maasikkadi@gmail.com

5356 5546

Kadri Kõiv

kadri@developdesign.eu

520 3235

Kaie Nurmsalu

kaie.nurmsalu@gmail.com

525 8316

Kaire Jakobson

kaire.jakobson@outlook.com

5691 7412

Kairi Mander

kairimander@gmail.com

527 7867

Kairit Kivimäe

kivimae.kairit@gmail.com

528 3223

Kaisa Kungus

kaisakungus@gmail.com

5348 9416

Kaisa Vetemaa

kaisavetemaa@gmail.com

5376 3424

Kaja Puck

kaja.puck@sthk.edu.ee

520 9914

Karmen Maikalu

maikalu@gmail.com

524 2744

Kati Kümnik
 
kymnikkati@gmail.com
 
58153991

Kati Nõlvak

katti.adul@gmail.com

504 9552

Katreen Kasela

katreen.kasela@gmail.com

5623 0351

Katri Bergmann

bergmannkatri@gmail.com

5698 2177

Katrin Kadastik

katrin.kadastik@mail.ee

5333 9414

Kerda Eiert

kerda.eiert@gmail.com

523 6850

Kirsi Rank

kirsirank@gmail.com

5919 4114

Kristel-Liis Kaunismaa

kristel-liis.kaunismaa@politsei.ee

5661 9333

Kristin Pent

kristin.pent@lasteturva.ee

5562 3699

Kärt Kase

arengutreener@gmail.com

5383 0017

Kätlin Servet

katlinservet@gmail.com

514 9897

Kätlin Valge

katlin.valge@gmail.com

503 6315

Külle Kadarik

kylle@rohelen.ee

510 8941

Lemme Haldre

Lemme.haldre@gmail.com

5341 2719

Liina Kohu

kohuliina@gmail.com

520 6846

Liina Sukk

liina.sukk@gmail.com

516 3451

Loona Jakan

loona.jakan@gmail.com

5822 5590

Ly Kasvandik

lykasvandik@gmail.com

502 0893

Maarjo Rego

maarjorego@gmail.com

5551 9123

Maia Kärdla

maia.kardla@mail.ee

5812 7881

Maire Püss

mairepuss@gmail.com

522 8025

Mairi Laane

mairi.laane@gmail.com

504 3403

Mare Vogt

vogtmare@gmail.com

525 7272

Maret Bergström

maret.bergstrom@gmail.com

512 8662

Marge Filipenko

margefilipenko@gmail.com

5348 9786

Marge Green

marge.green@hotmail.com

5554 1145

Marge Sägi

marge.paiste@gmail.com

5590 3750

Margit Jullinen

margitjullinen@gmail.com

5373 5557

Margit Miller

margitmiller27@gmail.com

565 5653

Mari Tamberg

maritamberg@gmail.com

516 8940

Maria Žuravljova

zuravljovamaria@gmail.com

558 5533

Marika Käggo

mkaggo@gmail.com

529 6266

Mari-Liis Veski

mariliis@ph.ee

5665 7325

Maris Annus

maris.annus@gmail.com

5349 9851

Maris Uusmaa

marisuusmaa93@gmail.com

5698 5572

Marju Karavin

marjukaravin@gmail.com

5398 9514

Marta Arge

arge.marta@gmail.com

5699 2439

Meigrit Viltre

meigrit.matsiselts@gmail.com

5662 3325

Merike Adele Mee

adelemee5@gmail.com

514 9772

Merike Angerjärv

merikeang@gmail.com

5665 6684

Merike Palts

merike.palts@pk.ee

513 2625

Merit Lilleleht

merit.lilleleht@gmail.com

522 2807

Minni Aia-Utsal minni@midbrain.ee 5690 8021

Monika Koppel

monika.koppel@gmail.com

5559 9225

Nadežda Raku

rnadezda70@gmail.com

512 3969

Olesja Tandorf

kivimurru@kivimurru.edu.ee

5307 1872

Olga Šunjajeva

olgas@hot.ee

5648 2076

Oljona Damaskina

oljona.damaskina@gmail.com

5534 321

Pille Murrik

pillemurrik@gmail.com

5656 6895

Raine Schvarts

laineharjal@gmail.com

5664 4777

Reet Saareväli

reet.saarevali@mail.ee

510 9299

Rena Pent

renapent13@gmail.com

505 6889

Tatiana Mikhitaryan

tatjana.psychologist@gmail.com

5621 9580

Tea Ausin

tea.ausin@gmail.com

5683 6377

Tessi Ilustrumm

tessi.ilustrumm@gmail.com

5675 0736

Tiia Tarm

tarm.tiia@gmail.com

509 4219

Tiina Tõemets

tiina.toemets@gmail.com

5330 9105

Triin Lehe

triin.lehe@ph.ee

5687 0650

Triinu Oraste

triinu.oraste@gmail.com

5385 1035

Triinu Tints

triinu.tints@gmail.com

5780 0000

Tuuli Vikat tuuli.vikat@gmail.com 5055 827

Umberto Dorus Geerts

udgeerts@gmail.com

5837 3456

Urve Raudsepp-Alt

urve.ralt@gmail.com

5697 9433

Viktoria Šumarova

kviktoria@mail.ru

5656 5479

Ülla Kimmel

ylla.kimmel@gmail.com

5341 7306

Jätkuprogrammi grupijuhid

Ly Kasvandik lykasvandik@gmail.com

Eha Berezjuk

ehaberezjuk@gmail.com

Lemme Haldre

lemme.haldre@gmail.com

Marika Käggo

mkaggo@gmail.com

Kadri Kõiv

kadri@developdesign.eu

Rena Pent

renapent13@gmail.com

Tea Ausin

tea.ausin@gmail.com

Anneli Varjun

anneli.varjun@gmail.com

Aime Peets

aimepeets@gmail.com

Merlyn Mandre

merlyn.mandre@gmail.com

Maret Bergström

maret.bergstrom@gmail.com

Viktoria Šumarova

kviktoria@mail.ru

Kärt Kase

arengutreener@gmail.com

Merit Lilleleht

merit.lilleleht@gmail.com

Elmet Puhm

elmetp@gmail.com

Oljona Damaskina

oljona.damaskina@gmail.com

Ave Orgulas

ave.orgulas@pk.ee

Külle Kadarik

kylle@hyljes.ee

Anna Konovalova

konovalova_anna@hotmail.com

Tatiana Mikhitaryan

tatjana.psychologist@gmail.com

Maria Žuravljova

Maria.Zuravljova@ut.ee

Julia Kovalenko-Djagileva

julia.kovalenko.d@gmail.com

Jelena Pribylski

jelena.gku@gmail.com

Grupijuhtide piirkonnad

Grupijuhi nime järel on ära toodud järgmine info:

  • Sert – saanud programmi arendajalt heakskiidu oma oskustele ja omandanud grupijuhi sertifikaadi
  • Väljaõppe aasta
  • Pc – Peer coach – lisaks gruppide elluviimisele omab oskusi teiste grupijuhtide superviseerimiseks
  • E –  eesti keeles
  • V – vene keeles

Grupijuhid on reastatud, alustades programmi arendaja sertifitseeritud grupijuhtidest, seejärel väljaõppeaasta (alustades varasemast) alusel ning seejärel tähestiku järgi (eesnime alusel). Esimesena on nimetatud grupijuhid, kelle elukoht on selles maakonnas, seejärel grupijuhid, kes on sobivatel tingimustel valmis piirkonda sõitma.

PÕHJA PIIRKOND

Tallinn

Elab Tallinnas: Oljona Damaskina (2014, sert, sert Pc, E + V), Kärt Kase (2015, sert, sert Pc, E), Tatiana Mikhitaryan (2014, sert, Pc, E + V), Aleksei Norden (2014, E + V), Jelena Pribylski (2014, E + V), Ave Orgulas (2015, E), Inge Pruks (2015, E), Umberto Dorus Geerts (2015, E), Tiina Tõemets (2017, E), Liina Kohu (2018, E), Jana Naudi (2019, E), Kairi Mander (2019, E), Kaisa Kungus (2019, E), Kätlin Valge (2019, E), Olesja Tandorf (2019, V), Tiia Tarm (2019, E), Urve Raudsepp-Alt (2019, E), Anastasia Arju (2021, E + V), Loona Jakan (2021, E), Marge Green (2021, E), Merike Palts (2023, E), Alisa Tuljakova (2023, V).

Valmis sõitma: Elmet Puhm (2014, sert, Pc, E + V), Julia Kovalenko-Djagileva (2014, sert, E + V), Maret Bergström (2014, sert, E + V), Merit Lilleleht (2015, sert, E), Meigrit Viltre (2017, sert, E),  Ene Pill (2014, E + V), Viktoria Šumarova (2014, V), Aime Peets (2015, E), Anneli Varjun (2015, E + V), Külle Kadarik (2015, E), Kadi Maasik (2017, E), Kairit Kivimäe (2017, E), Katri Bergmann (2018, E), Kristel-Liis Kaunismaa (2018, E), Mare Vogt (2018, E), Aivi Reiman (2019, E), Kristin Pent (2019, E), Mairi Laane (2019, E).

Harjumaa, v.a Tallinn

Elab maakonnas: Elmet Puhm (2014, sert, Pc, E + V), Oljona Damaskina (2014, sert, sert Pc, E + V), Julia Kovalenko-Djagileva (2014, sert, E + V), Maret Bergström (2014, sert, E + V), Merit Lilleleht (2015, sert, E), Meigrit Viltre (2017, sert, E), Ene Pill (2014, E + V), Anneli Varjun (2015, E + V), Külle Kadarik (2015, E), Ly Kasvandik (2015, E), Kadi Maasik (2017, E), Katri Bergmann (2018, E), Kristel-Liis Kaunismaa (2018, E), Mare Vogt (2018, E), Aivi Reiman (2019, E), Kairi Mander (2019, E), Kristin Pent (2019, E), Tiia Tarm (2019, E), Liina Sukk (2021, E), Mairi Laane (2019, E), Kaisa Vetemaa (2021, E).

 

Valmis sõitma: Kärt Kase (2015, sert, sert Pc, E), Tatiana Mikhitaryan (2014, sert, Pc, E + V), Aleksei Norden (2014, E + V), Viktoria Šumarova (2014, V), Aime Peets (2015 E), Anneli Varjun (2015, E), Inge Pruks (2015, E), Umberto Dorus Geerts (2015, E), Kairit Kivimäe (2017, E), Mari Tamberg (2017 E), Tiina Tõemets (2017, E), Liina Kohu (2018, E), Olesja Tandorf (2019, V), Urve Raudsepp-Alt (2019, E), Anastasia Arju (2021, E + V), Kaisa Kungus (2019, E), Kaie Nurmsalu (2023, E), Tessi Ilustrumm (2023, E).

Raplamaa

Elab maakonnas: Aime Peets (2015, E), Mari Tamberg (2017, E).

Valmis sõitma:  Oljona Damaskina (2014, sert, sert Pc, E + V), Elmet Puhm (2014, sert, Pc, E + V), Kärt Kase (2015, sert, sert Pc, E), Julia Kovalenko-Djagileva (2014, sert, E + V), Maret Bergström (2014, sert, E + V), Merike Angerjärv (2019, sert, E + V), Anneli Varjun (2015, E), Inge Pruks (2015, E), Külle Kadarik (2015, E), Umberto Dorus Geerts (2015, E), Kristel-Liis Kaunismaa (2018, E), Mare Vogt (2018, E), Tiia Tarm (2019, E), Kaie Nurmsalu (2023, E), Tessi Ilustrumm (2023, E).

Järvamaa

Elab maakonnas: Annika Steinberg (2017, E), Heidi Antons (2017, E), Eneken Savi (2018, E), Jelena Plakk (2018, E + V), Margit Jullinen (2018, E), Margit Miller (2018, E), Triinu Oraste (2018, E), Kati Nõlvak (2021, E), Maris Uusmaa (2021, E).

Valmis sõitma: Maret Bergström (2014, sert, E + V), Anti Einpaul (2019, sert, E), Karmen Maikalu (2017, E), Maire Püss (2017, E), Aime Peets (2015, E), Külle Kadarik (2015, E), Umberto Dorus Geerts (2015, E), Maia Kärdla (2017, E), Mare Vogt (2018, E), Kati Kümnik (2023, E)

Lääne-Virumaa

Elab maakonnas: Irina Piksar (2014, V), Heidy Õunapuu (2017, E), Maia Kärdla (2017, E).

Valmis sõitma: Julia Kovalenko-Djagileva (2014, sert, E + V), Maret Bergström (2014, sert, E + V), Meigrit Viltre (2017, sert, E), Anti Einpaul (2019, sert, E), Aleksei Norden (2014, E + V), Viktoria Šumarova (2014, V), Külle Kadarik (2015, E), Umberto Dorus Geerts (2015, E), Maire Püss (2017, E), Kati Kümnik (2023, E)

LÄÄNE PIIRKOND

Saaremaa

Elab maakonnas: Aime Peets (2015, E), Anneli Varjun (2015, E), Liina Kohu (2018, E), Kaja Puck (2023, E), Jane Hiibus (2023, E), Tuuli Vikat (2018, E)

Valmis sõitma: Külle Kadarik (2015, E), Mare Vogt (2018, E).

Hiiumaa

Elab maakonnas: Marge Filipenko (2018, E), Diana Jesmin (2018, E).

Valmis sõitma: Anneli Varjun (2015, E), Külle Kadarik (2015, E), Tiina Tõemets (2017, E).

Läänemaa

Elab maakonnas: Kairit Kivimäe (2017, E), Reet Saareväli (2017, E).

Valmis sõitma: Elmet Puhm (2014, sert, Pc, E + V), Julia Kovalenko-Djagileva (2014, sert, E + V), Merike Angerjärv (2019, sert, E + V), Aime Peets (2015, E), Anneli Varjun (2015, E), Külle Kadarik (2015, E), Umberto Dorus Geerts (2015, E), Tiina Tõemets (2017, E), Liina Kohu (2018, E), Mare Vogt (2018, E), Merike Adele Mee (2019, E), Kirsi Rank (2023, E), Pille Murrik (2015, E).

Pärnumaa

Elab maakonnas: Merike Angerjärv (2019, sert E + V), Anna-Liisa Delgado (2017, E), Helar Peterson (2017, E), Mari-Liis Veski (2017, E), Monika Koppel (2017, E), Olga Šunjajeva (2017, E + V), Kaire Jakobson (2018, E), Merike Adele Mee (2019, E), Triin Lehe (2019, E), Pille Murrik (2015, E).

Valmis sõitma: Aime Peets (2015, E), Anneli Varjun (2015, E), Inge Pruks (2015, E), Külle Kadarik (2015, E), Mare Vogt (2018, E).

LÕUNA PIIRKOND

Tartumaa

Elab maakonnas: Julia Laanemets (2018, sert, E + V), Anti Einpaul (2019, sert, E), Maria Žuravljova (2014, E + V), Eha Berezjuk (2015, E), Lemme Haldre (2015, E), Marika Käggo (2015, E), Rena Pent (2015, E), Helen Luigla (2019, E), Maarjo Rego (2019, E), Marge Sägi (2019, E), Marta Arge (2019, E), Jaana Unt (2021, E), Maris Annus (2021, E).

Valmis sõitma: Elmet Puhm (2014, sert, Pc, E + V), Inge Pruks (2015, E), Kadri Kõiv (2015, E), Külle Kadarik (2015, E), Ülla Kimmel (2017, E), Gerti Karilaid-Vidder (2018, E), Evi Štukert (2021, E + V), Minni Aia-Utsal (2023, E), Jelena Nikitina (2023, E + V), Kätlin Servet (2023, E).

Jõgevamaa

Elab maakonnas: Karmen Maikalu (2017, E), Maire Püss (2017, E), Evi Štukert (2021, E + V).

Valmis sõitma: Maret Bergström (2014, sert, E + V), Anti Einpaul (2019, sert, E), Külle Kadarik (2015, E), Maarjo Rego (2019, E), Maris Annus (2021, E), Kati Kümnik (2023, E), Kätlin Servet (2023, E).

Viljandimaa

Elab maakonnas: Imbi Suurpere (2017, E), Katreen Kasela (2017, E), Triinu Tints (2019, E), Urve Raudsepp-Alt (2019, E), Raine Schvarts (2021, E).

Valmis sõitma: Anti Einpaul (2019, sert, E), Merike Angerjärv (2019, sert, E), Aime Peets (2015, E), Külle Kadarik (2015, E), Karmen Maikalu (2017, E), Maire Püss (2017, E), Jelena Plakk (2018, E + V), Maarjo Rego (2019, E), Merike Adele Mee (2019, E).

Valgamaa

Elab maakonnas: Marju Karavin (2017, E), Ülla Kimmel (2017, E)

Valmis sõitma: Elmet Puhm (2014, sert, Pc, E + V), Anti Einpaul (2019, sert, E), Maria Žuravljova (2014, E + V), Kadri Kõiv (2015, E), Külle Kadarik (2015, E), Helen Metsma (2018, E), Maarjo Rego (2019, E).

Võrumaa

Elab maakonnas: Kadri Kõiv (2015, E), Tea Ausin (2015, E), Katrin Kadastik (2017, E), Helen Metsma (2018, E), Iiris Tagen (2018, E).

Valmis sõitma: Elmet Puhm (2014, sert, Pc, E + V), Anti Einpaul (2019, sert, E), Maria Žuravljova (2014, E + V), Külle Kadarik (2015, E), Marju Karavin (2017, E), Ülla Kimmel (2017, E), Gerti Karilaid-Vidder (2018, E), Maarjo Rego (2019, E), Minni Aia-Utsal (2023, E), Eleriin Käo-Zirk (2023, E).

Põlvamaa

Elab maakonnas: Gerti Karilaid-Vidder (2018, E).

Valmis sõitma: Elmet Puhm (2014, sert, Pc, E + V), Anti Einpaul (2019, sert, E), Kadri Kõiv (2015, E), Külle Kadarik (2015, E), Tea Ausin (2015, E), Katrin Kadastik (2017, E), Ülla Kimmel (2017, E), Iiris Tagen (2018, E), Helen Metsma (2018, E), Maarjo Rego (2019, E), Maris Annus (2021, E), Minni Aia-Utsal (2023, E), Eleriin Käo-Zirk (2023, E).

KIRDE PIIRKOND

Ida-Virumaa

Elab maakonnas: Anna Konovalova (2014, V), Viktoria Šumarova (2014, V), Anastassia Tarassova (2018, V), Elena Maletina (2018, V), Nadežda Raku (2018, V), Kerda Eiert (2021, E), Hälis Värimäe (2021, E).

Valmis sõitma: Elmet Puhm (2014, sert, Pc, E + V), Meigrit Viltre (2017, sert, E), Külle Kadarik (2015, E), Maia Kärdla (2017, E), Evi Štukert (2021, E + V).