Tervise edendamine / Paikkonnas

Kontaktid

  • 25. Jaanuar 2017

Paikkondlikku tervisedendust koordineerib Eestis Tervise Arengu Instituut (TAI).

Paikkonna tervisedenduse kontaktisikud:

Triinu Toobal
TAI tervise edendamise osakonna vanemspetsialist (lapsehoolduspuhkusel)
tel 659 3809
triinu.toobal@tai.ee

Mari Raudsepp 
TAI tervise edendamise osakonna vanemspetsialist
tel 659 3938
mari.raudsepp@tai.ee

Maali Käbin
TAI tervise edendamise osakonna vanemspetsialist
tel 7305235
maali.kabin@tai.ee

Maakondlikud ja suuremate linnade tervisedenduse koordinaatorid:

Harjumaa, sh Tallinn Läänemaa Saaremaa
Hiiumaa Lääne-Virumaa Tartumaa, sh Tartu
Ida-Virumaa, sh Narva Põlvamaa Valgamaa
Jõgevamaa Pärnumaa Viljandimaa
Järvamaa Raplamaa Võrumaa

 

Harjumaa

Kerli Tamm
kerli.tamm@harju.maavalitsus.ee

Tallinn

Eve Levand (Tallinna Haridusamet)
eve.levand@tallinnlv.ee 

Kadri Hunt (Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet)
kadri.hunt@tallinnlv.ee

Inna Tur (Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet)
inna.tur@tallinnlv.ee

Age Tamm (Haabersti Linnaosa Valitsus)
age.tamm@tallinnlv.ee

Tiit Tammvee (Kristiine Linnaosa Valitsus)
tiit.tammvee@tallinnlv.ee

Kristi Maanas-Trjuh (Lasnamäe Linnaosa Valitsus)
kristi.maanas-trjuh@tallinnlv.ee

Riina Jõgi (Mustamäe Linnaosa Valitsus)
riina.jogi@tallinnlv.ee

Essi Vahtras (Nõmme Linnaosa Valitsus)
essi.vahtras@tallinnlv.ee

Stella Niit (Pirita Linnaosa Valitsus)
stella.niit@tallinnlv.ee

Terje Vonbret (Tallinna Kesklinna Valitsus)
terje.vonbret@tallinnlv.ee 

Triin Lindau (Põhja Tallinna Linnaosa Valitsus)
triin.lindau@tallinnlv.ee

Hiiumaa

Aasa Saarna
aasa.saarna@hiiu.maavalitsus.ee

Ida-Virumaa

Eha Samra
eha.samra@ida-viru.maavalitsus.ee

Narva

Andrei Antonov
andrei.antonov@narva.ee

Jõgevamaa

Kaido Alev 
kaido.alev@jogeva.maavalitsus.ee

Järvamaa

Anu Puusepp
anu.puusepp@jarva.maavalitsus.ee

Läänemaa

Hele Leek-Ambur
hele.leek@gmail.com

Lääne-Virumaa

Kaidy Aljama
kaidy.aljama@laane-viru.maavalitsus.ee

Põlvamaa

Kaire Zopp
kaire.zopp@polva.maavalitsus.ee

Pärnumaa

Eha Ristimets
eha.ristimets@parnu.maavalitsus.ee

Raplamaa

Ülle Laasner
laasner@gmail.com

Saaremaa

Imbi Jäe
imbi.jae@saare.maavalitsus.ee

Tartumaa

Lea Saul
lea.saul@tartu.maavalitsus.ee

Tartu

Ülle Prommik
ulle.prommik@raad.tartu.ee

Valgamaa

Leili Saluveer
leili.saluveer@valga.maavalitsus.ee

Viljandimaa

Kärt Russak
kart.russak@viljandi.maavalitsus.ee

Võrumaa

Aira Udras
aira.udras@voru.maavalitsus.ee