Tervise edendamine / Paikkonnas

Kontaktid

  • 07. Juuni 2018

Paikkondlikku tervisedendust koordineerib Eestis Tervise Arengu Instituut (TAI).

Paikkonna tervisedenduse kontaktisikud:

Triinu Toobal
TAI tervise edendamise osakonna vanemspetsialist
tel 659 3809
triinu.toobal@tai.ee

Mari Raudsepp 
TAI tervise edendamise osakonna vanemspetsialist
tel 659 3938
mari.raudsepp@tai.ee

Maali Käbin
TAI tervise edendamise osakonna vanemspetsialist
tel 7305235
maali.kabin@tai.ee

Maakondlikud ja suuremate linnade tervisedenduse koordinaatorid:

Harjumaa, sh Tallinn Läänemaa Saaremaa
Hiiumaa Lääne-Virumaa Tartumaa, sh Tartu
Ida-Virumaa, sh Narva Põlvamaa Valgamaa
Jõgevamaa Pärnumaa Viljandimaa
Järvamaa Raplamaa Võrumaa


Harjumaa 

Kerli Tamm, Harjumaa Omavalitsuste Liit
kerli.tamm@hol.ee

Gertrud Kaljuvee, Kiili vallavalitsus
gertrud.kaljuvee@kiilivald.ee

Anne Vainu, Saue vald
anne.vainu@sauevald.ee 

Tallinn

Kadri Hunt, Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet
kadri.hunt@tallinnlv.ee

Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet

Age Tamm, Tallinna Haridusamet
age.tamm@tallinnlv.ee

Liina Kaev, Haabersti Linnaosavalitsus
liina.kaev@tallinnlv.ee

Hela Kauber, Kristiine Linnaosa Valitsus
Hela.Kauber@tallinnlv.ee

Lasnamäe Linnaosa Valitsus 

Riina Jõgi, Mustamäe Linnaosa Valitsus
riina.jogi@tallinnlv.ee

Essi Vahtras, Nõmme Linnaosa Valitsus
essi.vahtras@tallinnlv.ee

Kaido Bammer, Pirita Linnaosa Valitsus
kaido.bammer@tallinnlv.ee

Terje Vonbret, Tallinna Kesklinna Valitsus
terje.vonbret@tallinnlv.ee 

Triin Lindau, Põhja Tallinna Linnaosa Valitsus
triin.lindau@tallinnlv.ee

Hiiumaa

Maarja Liik, Hiiumaa vald
maarja.liik@hiiumaa.ee

Ida-Virumaa

Eha Samra, Ida-Virumaa Omavalitsuste Liit
eha@ivol.ee

Narva

Andrei Antonov
andrei.antonov@narva.ee

Jõgevamaa

Maiu Veltbach, Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus
maiu@jaek.ee

Kaido Alev, Jõgeva vallavalitsus
kaido.alev@jogeva.ee

Silver Nõmmiksaar, Põltsamaa vallavalitsus
silver.nommiksaar@poltsamaa.ee

Järvamaa

Martin Kaschan, Türi vallavalitsus
martin.kaschan@tyri.ee

Jaak Tammik, Järva Vallavalitsus
jaak.tammik@jarva.ee

Getter Nurk, Paide Linnavalitsus
getter.nurk@paide.ee

Läänemaa

Anu Kikas, Lääne-Eesti Arenduskeskus
anu.kikas@gmail.com

Hele Leek-Ambur, Lääne-Eesti Arenduskeskus
hele.leek@gmail.com

Lääne-Virumaa

Kaidy Aljama, Lääne-Viru Omavalitsuste Liit
kaidy.aljama@virol.ee

Laura Kubjas, Rakvere vallavalitsus
laura.kubjas@rakverevald.ee

Põlvamaa

Irena Viitamees, Põlvamaa Omavalitsuste Liit
irena.viitamees@polvamaa.ee

Kaire Zopp, Põlva vald
kaire.zopp@polva.ee

Pärnumaa

Merle Einola, Pärnumaa Arenduskeskus
merle@parnumaa.ee

Eha Ristimets, Pärnu Linnavalitus
eha.ristimest@parnu.ee

Raplamaa

Ülle Laasner, Raplamaa Omavalitsuste Liit
laasner@gmail.com

Saaremaa

Imbi Jäe, Saaremaa vald
imbi.jae@saaremaavald.ee

Riina Allik, Saaremaa vald
riina.allik@saaremaavald.ee

Tartumaa

Lea Saul, Tartumaa Omavalitsuste Liit
lea.saul@tartumaa.ee

Tartu

Ülle Prommik, Tartu Linnavalitsus, Tervishoiuteenustus
ulle.prommik@raad.tartu.ee

Valgamaa

Aet Arula, Valgamaa Omavalitsuste Liit
valgamaa@valgamaa.ee

Tiina Neumann, Tõrva vallavalitsus
tiina.neumann@torva.ee

Viljandimaa

Katrin Reimo, Viljandimaa Omavalitsuste Liit
karin.reimo@vol.ee

Võrumaa

Kadri Kangro, Võrumaa Arenduskeskus
kadri.kangro@vorumaa.ee

Riina Savisaar, Võrumaa Arenduskeskus
riina.savisaar@võrumaa.ee

Tiina Jaanimägi, Võrumaa Arenduskeskus (lapsehoolduspuhkusel)
tiina.jaanimagi@vorumaa.ee