Valdkonnad / Vanemlus

Vanemlusprogrammi „Imelised aastad“ koolitused

2022. aasta II poolaastal

Põhiprogramm

Omavalitsus

Keel

Kontaktisik

Elva VV

EST

Karmen Paavel, karmen.paavel@elva.ee

Haapsalu LV

EST

Kristi Erkmann, kristi.erkmann@haapsalulv.ee

Hiiumaa VV

EST

Mari-Liis Leivalt, mari-liis.leivalt@hiiumaa.ee

Järva VV

EST

Eneken Savi, eneken.savi@jarva.ee

Kambja VV

EST

Marge Maidla, marge.maidla@kambja.ee

Kastre VV

EST

Karmen Vetemäe, karmen.vetemae@kastre.ee

Keila LV

EST

Liina Kõiv, liina.koiv@keila.ee

Kiili VV

EST

Karmen Heinmaa, karmen.heinmaa@kiilivald.ee

Kohila VV

EST

Kaie Nurmsalu, kaie.nurmsalu@kohila.ee

Kohtla-Järve LV

RUS

Anna Antson, anna.antson@kjlv.ee

Luunja VV

EST

Ruth Teino, ruth.teino@luunja.ee

Lüganuse VV

RUS

Lii Pikas, lii.pikas@lyganuse.ee

Maardu LV

RUS

Tatjana Gudrais, tatjana.gudrais@maardu.ee

Narva LV

RUS

Jekaterina Tihhomirova, jekaterina.tihhomirova@narva.ee

Peipsiääre VV

EST

Bianka Makoid, bianka.makoid@peipsivald.ee

Põhja-Sakala VV

EST

Eva Kikas, eva.kikas@pohja-sakala.ee

Põltsamaa VV

EST

Mariin Sirk, mariin.sirk@perepesa.ee

Põlva VV

EST

Anneli Masen, anneli.masen@polva.ee

Pärnu LV

EST

Linda Õisman, linda.oisman@parnu.ee

Raasiku VV

EST

Juta Asuja, Juta.asuja@raasiku.ee

Rae VV

EST

Piret Kuusküll, info@raesotsiaalkeskus.ee

Rapla VV

EST

Sirje Praks, sirje.praks@rapla.ee

Saarde VV

EST

Merike Maidle, merike.maidle@saarde.ee

Saaremaa VV

EST

Reelika Murd, reelika.murd@saaremaavald.ee

Saku VV

EST

Raili Suits, raili.suits@sakuvald.ee

Saue VV

EST

Liis Tooming, Liis.Tooming@sauevald.ee

Setomaa VV

EST

Karmen Kartsepp, Karmen.liping@setomaa.ee

Tallinn (lasteaiad)

EST/RUS

Age Tamm, Age.Tamm@tallinnlv.ee

Tallinn (Perekeskus, Turvakeskus)

EST/RUS

Sole-Riin Sepp, sole-riin.sepp@tallinnlv.ee

Tapa VV

RUS

Gisela Aadli, gisela.aadli@tapa.ee

Tartu LV

EST/RUS

Katrin Pihlap, katrin.pihlap@tartu.ee

Tartu VV

EST

Anne Aleksejev, anne.aleksejev@tartuvald.ee

Tori VV

EST

Gerlin Kõre, gerlin.kore@torivald.ee

Türi VV

EST

Jane-Reiljan Rajasaar, jane.reiljanrajasaar@perepesa.ee

Viimsi VV

EST

Tõnu Troon, Tonu.troon@viimsivv.ee

Viljandi LV

EST

Ly Müürsepp, ly.muursepp@perepesa.ee

Viljandi VV

EST

Luule Vitsur, luule.vitsur@viljandivald.ee

Vinni VV

EST

Gaidi Kasu, gaidi@vinnivald.ee

Tõrva VV

EST

Kaie Lomp, kaie.lomp@torva.ee

Võru LV

EST

Eve Ilisson, eve.ilisson@voru.ee

Võru VV

EST

Riina Mandel, riina.mandel@voruvald.ee

2022. aasta II poolaastal

Jätkuprogramm

Antsla VV

EST

Agnes Kirsbaum, agnes@antsla.ee

Haljala VV

EST

Helgi Vassar, helgi.vassar@haljala.ee

Harku VV

EST

Helve Keel, helve.keel@harku.ee

Rae VV

EST

Piret Kuusküll, info@raesotsiaalkeskus.ee

Tartu LV

EST

Katrin Pihlap, katrin.pihlap@tartu.ee

 2023. aasta I poolaastal

Põhiprogramm

Antsla VV

EST

Agnes Kirsbaum, agnes@antsla.ee

Elva VV

EST

Karmen Paavel, karmen.paavel@elva.ee

Harku VV

EST

Helve Keel, helve.keel@harku.ee

Kohila VV

EST

Kaie Nurmsalu, kaie.nurmsalu@kohila.ee

Mustvee VV

EST

Riina Koolmeister, tugikeskus@mustvee.ee

Nõmme LOV

EST

Kati Valma, kati.valma@tallinnlv.ee

Rae VV

EST

Piret Kuusküll, info@raesotsiaalkeskus.ee

Rõuge VV

EST

Hanna Loore Marjeta Salumäe, hannalastekaitse@rauge.ee

Räpina VV

EST

Ave Kõlli, ave.kolli@rapina.ee

Saue VV

EST

Liis Tooming, Liis.Tooming@sauevald.ee

Toila VV

RUS

Eva Aleksandrina-Stolbova, eva.aleksandrina@toila.ee

Tallinn (Perekeskus, Turvakeskus)

EST/RUS

Sole-Riin Sepp, sole-riin.sepp@tallinnlv.ee

Tori VV

EST

Gerlin Kõre, gerlin.kore@torivald.ee

Türi VV

EST

Jane-Reiljan Rajasaar, jane.reiljanrajasaar@perepesa.ee

Viimsi VV

EST

Tõnu Troon, Tonu.troon@viimsivv.ee

Viljandi VV

EST

Luule Vitsur, luule.vitsur@viljandivald.ee

2023. aasta I poolaastal

Jätkuprogramm

Jõelähtme VV

EST

Kristiina Välba, kristiina.valba@joelahtme.ee

Rae VV

EST

Piret Kuusküll, info@raesotsiaalkeskus.ee

Tallinn (Perekeskus, Turvakeskus)

EST/RUS

Sole-Riin Sepp, sole-riin.sepp@tallinnlv.ee

*Andmeid täiendatakse kaks korda aastas – kevadel ja sügisel.