Valdkonnad / Vanemlus

Koolitused 2023

  • 24. November 2023

Vanemlusprogrammi „Imelised aastad“ koolitused kohalikes omavalitsustes 2023. aastal: 

Omavalitsus:

Keel:

I poolaasta

II poolaasta

KOV kontakt:

Antsla VV

EST

X

Agnes Kirsbaum, agnes@antsla.ee

Elva VV

EST

X

Karmen Paavel, karmen.paavel@elva.ee

Haapsalu LV

EST

X

X

Kristi Erkmann, Kristi.erkmann@haapsalulv.ee

Haljala VV

EST

X

Helgi Vassar, helgi.vassar@haljala.ee

Harku VV

EST

X

X

Evelin Raadik, Evelin.raadik@harku.ee

Hiiumaa VV

EST

X

Liisi Mäeumbaed, liisi.maeumbaed@hiiumaa.ee

Häädemeeste VV

EST

X

Eliise Erissaar, eliise.erissaar@haademeeste.ee

Jõgeva VV

EST

X

Liivi Noormägi, liivi.noormagi@jogeva.ee

Järva VV

EST

X

X

Eneken Savi, Eneken.savi@jarva.ee

Kambja VV

EST

X

X

Marge Maidla, marge.maidla@kambja.ee

Kastre VV

EST

X

Katrin Tammine, katrin.tammine@kastre.ee

Keila LV

EST

X

X

Liina Kõiv, liina.koiv@keila.ee

Kiili VV

EST

X

Karmen Heinmaa, karmen.heinmaa@kiilivald.ee

Kohila VV

EST

X

Kaie Nurmsalu, kaie.nurmsalu@kohila.ee

Kohtla-Järve LV

EST/RUS

X

X

Anna Antson, anna.antson@kjlv.ee

Luunja VV

EST

X

X

Ruth Teino, ruth.teino@luunja.ee

Lääne-Harju VV

EST

X

Anneli Sert, anneli.sert@laaneharju.ee

Lääne-Nigula VV

EST

X

Tuuli Varik, tuuli.varik@laanenigula.ee

Lääneranna VV

EST

X

Saima Soobard, saima.soobard@laanerannavald.ee

Lüganuse VV

EST

X

Lii Pikas, lii.pikas@lyganuse.ee;

Maardu LV

EST

X

X

Tatjana Gudrais, tatjana.gudrais@maardu.ee

Mulgi VV

EST

X

Liana Andruško, liana@mulgivald.ee

Mustvee VV

EST

X

Riina Koolmeister, tugikeskus@mustvee.ee

Märjamaa VV

EST

X

Maiken Kask, maiken.kask@marjamaa.ee

Narva LV

RUS

X

X

Jekaterina Tihhomirova, jekaterina.tihhomirova@narva.ee Alla Ojavere, alla.ojavere@narva.ee

Nõmme LOV

EST

X

Kati Valma, kati.valma@tallinnlv.ee

Nõo VV

EST

X

Ene Mölter, ene.molter@nvv.ee

Otepää VV

EST

X

Marju Karavin, Marju.Karavin@otepaa.ee

Peipsiääre VV

EST

X

Bianka Makoid, bianka.makoid@peipsivald.ee

Põhja-Pärnumaa VV

EST

X

Anneli Kaljur, anneli.kaljur@pparnumaa.ee

Põltsamaa VV

EST

X

Mariin Sirk, mariin.sirk@perepesa.ee

Põlva VV

EST

X

Anneli Masen, anneli.masen@polva.ee

Pärnu LV

EST

X

X

Linda Õisman, linda.oisman@parnu.ee

Rae VV

EST

X

X

Piret Kuusküll, info@raesotsiaalkeskus.ee

Rakvere VV

EST

X

Eneli Baumann, Eneli.baumann@rakverevald.ee

Rapla VV

EST

X

Sirje Praks, sirje.praks@rapla.ee

Rõuge VV

EST

X

Hanna Loore Marjeta Salumäe, hannalastekaitse@rauge.ee

Räpina VV

EST

X

Ave Kõlli, ave.kolli@rapina.ee

Saarde VV

EST

X

Eve Lindoja, eve.lindoja@saarde.ee

Saaremaa VV

EST

X

X

Kerli Gutman-Laht, kerli.gutman-laht@saaremaavald.ee

Saku VV

EST

X

Raili Suits, raili.suits@sakuvald.ee

Saue VV

EST

X

X

Liis Tooming, Liis.Tooming@sauevald.ee

Toila VV

RUS

X

Eva Aleksandrina-Stolbova, eva.aleksandrina@toila.ee

Tallinna Haridusamet (erinevad lasteaiad)

EST/RUS

X

X

Age Tamm, Age.Tamm@tallinnlv.ee

Tallinn (Perekeskus, Turvakeskus)

EST/RUS

X

X

Sole-Riin Sepp, sole-riin.sepp@tallinnlv.ee

Tartu LV

EST

X

X

Merily Tensing-Kruusla, merily.tensing-kruusla@perepesa.ee

Tartu VV

EST

X

X

Anne Aleksejev, Anne.aleksejev@tartuvald.ee

Toila VV

RUS

X

Eva Aleksandrina-Stolbova, eva.aleksandrina@toila.ee

Tori VV

EST

X

X

Gerlin Kõre, gerlin.kore@torivald.ee

Tõrva VV

EST

X

Kaie Lomp, kaie.lomp@torva.ee

Türi VV

EST

X

X

Jane-Reiljan Rajasaar, jane.reiljanrajasaar@perepesa.ee

Valga VV

EST

X

Jaana Kala, Jaana.kala@valga.ee

Viimsi VV

EST

X

X

Tõnu Troon, Tonu.troon@viimsivv.ee

Viljandi LV

EST

X

X

Livia Kask, livia.kask@viljandi.ee

Viljandi VV

EST

X

Luule Vitsur, luule.vitsur@viljandivald.ee

Viru-Nigula VV

EST

X

Piret Saul-Gorodilov, piret.saul-gorodilov@viru-nigula.ee

Võru LV

EST

X

X

Eve Ilisson, eve.ilisson@voru.ee

Võru VV

EST

X

Riina Mandel, riina.mandel@voruvald.ee

Väike-Maarja VV

EST

X

Tiia Kaselo, tiia.kaselo@v-maarja.ee

57

42

37

*Andmeid täiendatakse kaks korda aastas – kevadel ja sügisel.