Tervise edendamine / Koolis

Kontaktid

  • 19. November 2019

Koolipõhist tervisedenduslikku võrgustikku koordineerib ja arendab Eestis Tervise Arengu Instituut (TAI).

Koolide tervisedenduse kontaktisikud.

Tervise edendamine koolides ja lasteaedades, liikumine ja toitumine

Alice Haav
TAI tervise ja heaolu edendamise keskuse laste ja noorte valdkonna vanemspetsialist
tel 659 3982
alice.haav@tai.ee 

Triinu Kalle
TAI tervise ja heaolu edendamise keskuse laste ja noorte valdkonna vanemspetsialist
tel 659 3939
triinu.kalle@tai.ee 

Riskikäitumise ennetamine ja vaimne tervis

Karin Streimann
TAI tervise ja heaolu edendamise keskuse laste ja noorte valdkonna nooremteadur
tel 659 3835
karin.streimann@tai.ee 

Maakondlikud koolipõhise tervisedenduse koordinaatorid:

Harjumaa, sh Tallinn Läänemaa Saaremaa
Hiiumaa Lääne-Virumaa Tartumaa, sh Tartu
Ida-Virumaa, sh Narva Põlvamaa Valgamaa
Jõgevamaa Pärnumaa Viljandimaa
Järvamaa Raplamaa Võrumaa

 

Harjumaa

Anli Soosaar
anli@randverekool.edu.ee

Tallinn

Tiina Rum
tiinakunst@gmail.com  

Hiiumaa

Ivi Remmelg
ivi.remmelg@hiiu.maavalitsus.ee

Ida-Virumaa

Irina Tokman
irina.tokman@kjlv.ee

Narva 

Jõgevamaa

Kaire Kampus
kairekampus@gmail.com

Järvamaa

Karit Koller
kollerkarit@gmail.com

Läänemaa

Mai Jõevee
mai@kullamaa.ee

Lääne-Virumaa

Tiina Pihlak
tiina.pihlak@haljala.edu.ee

Põlvamaa

Reet Külaots
reettants@hot.ee 

Pärnumaa

Eva Palk
evapalk@gmail.com

Raplamaa

Pilvi Pregel
pilvi.pregel@rvg.edu.ee

Saaremaa

Imbi Jäe
imbi.jae@saare.maavalitsus.ee

Tartumaa

Ülle Närska
ylle.narska@mail.ee

Tartu

Ülle Prommik
ulle.prommik@raad.tartu.ee

Valgamaa

Kristel Unt
kristel.unt@gmail.com

Viljandimaa

Moonika Pärna
moonika.parna@vjk.vil.ee

Võrumaa

Anu Maask
anu.maask7@gmail.com