Tervise edendamine / Koolis

Kontaktid

  • 16. Märts 2020

Koolipõhist tervisedenduslikku võrgustikku koordineerib ja arendab Eestis Tervise Arengu Instituut (TAI).

Koolide tervisedenduse kontaktisikud.

Tervise edendamine koolides ja lasteaedades, liikumine ja toitumine

Alice Haav
TAI tervise ja heaolu edendamise keskuse laste ja noorte valdkonna vanemspetsialist
tel 659 3982
alice.haav@tai.ee 

Triinu Kalle
TAI tervise ja heaolu edendamise keskuse laste ja noorte valdkonna vanemspetsialist
tel 659 3939
triinu.kalle@tai.ee 

Riskikäitumise ennetamine ja vaimne tervis

Karin Streimann
TAI tervise ja heaolu edendamise keskuse laste ja noorte valdkonna nooremteadur
tel 659 3835
karin.streimann@tai.ee 

Maakondlikud koolipõhise tervisedenduse koordinaatorid:

Harjumaa, sh Tallinn Läänemaa Saaremaa
Hiiumaa Lääne-Virumaa Tartumaa, sh Tartu
Ida-Virumaa, sh Narva Põlvamaa Valgamaa
Jõgevamaa Pärnumaa Viljandimaa
Järvamaa Raplamaa Võrumaa

 

Harjumaa

Anli Soosaar
anli@randverekool.edu.ee

Tallinn

Age Tamm
Age.Tamm@tallinnlv.ee

Hiiumaa

Ivi Remmelg
ivi.remmelg@hiiu.maavalitsus.ee

Ida-Virumaa

Irina Tokman
irina.tokman@kjlv.ee

Narva 

Jõgevamaa

Silja Piir
siljapiir@gmail.com

Järvamaa

Karit Koller
kollerkarit@gmail.com

Läänemaa

Mai Jõevee
mai@kullamaa.ee

Lääne-Virumaa

Timo Kalter
tervishoid@vmg.v-maarja.ee

Põlvamaa

Reet Külaots
reettants@hot.ee 

Pärnumaa

Eva Palk
evapalk@gmail.com

Raplamaa

Pilvi Pregel
pilvi.pregel@rvg.edu.ee

Saaremaa

Anneli Kandima
anneli.kandima@aste.edu.ee

Tartumaa

Ülle Närska
ylle.narska@mail.ee

Tartu

Ülle Prommik
ulle.prommik@raad.tartu.ee

Valgamaa

Kristel Unt
kristel.unt@gmail.com

Viljandimaa

Moonika Pärna
moonika.parna@vjk.vil.ee

Võrumaa

Anu Maask
anu.maask7@gmail.com