Tervise edendamine / Koolis

Liikmed

  • 31. Märts 2021

Tervist edendavaid koole on enam kui 200 üle Eesti.

Iga maakonna liitunud koolid leiad maakonna/linna nimele klikkides. Loetletud on tähestikulises järjekorras.

Harjumaa, sh Tallinn Läänemaa Saaremaa
Hiiumaa Lääne-Virumaa Tartumaa, sh Tartu
Ida-Virumaa Põlvamaa Valgamaa
Jõgevamaa Pärnumaa, sh Pärnu Viljandimaa
Järvamaa Raplamaa Võrumaa

 

Harjumaa

  1. Aruküla Põhikool
  2. Jüri Gümnaasium
  3. Kajamaa Kool
  4. Kehra Gümnaasium
  5. Keila Kool
  6. Kiili Gümnaasium
  7. Laulasmaa Kool
  8. Loo Keskkool
  9. Maardu Gümnaasium
  10. Nissi Põhikool
  11. Pikavere Lasteaed-Algkool
  12. Randvere Kool
  13. Saku Gümnaasium
  14. Tabasalu Ühisgümnaasium
  15. Turba Kool
  16. Vasalemma Põhikool
  17. Viimsi Kool

Tallinn

Haabersti
  1. Haabersti Vene Gümnaasium
  2. Tallinna Järveotsa Gümnaasium
  3. Tallinna Mustjõe Gümnaasium
  4. Tallinna Õismäe Gümnaasium
  5. Tallinna Õismäe Vene Lütseum
Kesklinn
  1. Gustav Adolfi Gümnaasium
  2. Kadrioru Saksa Gümnaasium
  3. Tallinna 21. Kool
  4. Tallinna Humanitaargümnaasium
  5. Tallinna Inglise Kolledž
  6. Tallinna Südalinna Kool
  7. Tallinna Ühisgümnaasium
Kristiine
  1. Audentese Erakool
  2. Tallinna Lilleküla Gümnaasium
  3. Tallinna Tondi Kool
Lasnamäe
  1. Tallinna Kuristiku Gümnaasium
  2. Tallinna Laagna Lasteaed-Põhikool
  3. Tallinna Pae Gümnaasium
Mustamäe
  1. Tallinna Arte Gümnaasium
  2. Tallinna 32. Keskkool
  3. Tallinna 53. Keskkool
  4. Tallinna Kadaka Põhikool
  5. Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium
  6. Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium
  7. Tallinna Saksa Gümnaasium
  8. Tallinna Tehnikagümnaasium
Nõmme
  1. Tallinna Kivimäe Põhikool
  2. Tallinna Pääsküla Kool
Pirita
  1. Merivälja Kool
  2. Pirita Majandusgümnaasium
Põhja-Tallinn
  1. Ehte Humanitaargümnaasium
  2. Kalamaja Põhikool
  3. Pelgulinna Gümnaasium
  4. Ristiku Põhikool
  5. Tallinna Kunstigümnaasium

Hiiumaa

  1. Käina Kool
  2. Kärdla Põhikool
  3. Palade Põhikool
  4. Suuremõisa Lasteaed-Põhikool

Ida-Virumaa

  1. Erakool Intellekt
  2. Kohtla-Järve Ahtme Põhikool
  3. Kohtla-Järve Järve Gümnaasium
  4. Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium
  5. Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool
  6. Kohtla-Järve Slaavi Põhikool
  7. Narva 6. Kool
  8. Narva Paju Kool
  9. Narva Soldino Gümnaasium
  10. Sillamäe Eesti Põhikool
  11. Sillamäe Gümnaasium

Jõgevamaa

  1. C.R.Jakobsoni nim. Torma Põhikool
  2. Esku-Kamari Kool
  3. Jõgevamaa Gümnaasium
  4. Kiigemetsa Kool
  5. Lustivere Põhikool
  6. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium
  7. Põltsamaa Ühisgümnaasium

Järvamaa

  1. Aravete Keskkool
  2. Järva-Jaani Gümnaasium
  3. Käru Põhikool
  4. Laupa Põhikool
  5. Paide Hillar Hanssoo Põhikool
  6. Retla-Kabala Kool
  7. Roosna-Alliku Põhikool
  8. Türi Põhikool

Läänemaa

  1. Haapsalu Linna Algkool
  2. Haapsalu Põhikool
  3. Haapsalu Viigi Kool
  4. Kullamaa Keskkool
  5. Läänemaa Ühisgümnaasium
  6. Oru Põhikool
  7. Palivere Põhikool
  8. Ridala Põhikool
  9. Risti Kool
  10. Uuemõisa Algkool

Lääne-Virumaa

  1. Ferdinand von Wrangelli nim Roela Põhikool
  2. Haljala Gümnaasium
  3. Kadrina Keskkool
  4. Kiltsi Põhikool
  5. Rakke Kool
  6. Rakvere Põhikool
  7. Simuna Kool
  8. Sõmeru Põhikool
  9. Uhtna Põhikool
  10. Vaeküla Kool
  11. Vinni-Pajusti Gümnaasium
  12. Võsu Kool
  13. Väike-Maarja Gümnaasium

Põlvamaa

  1. Friedebert Tuglase nim Ahja Kool
  2. Kanepi Gümnaasium
  3. Krootuse Põhikool
  4. Mooste Põhikool
  5. Põlva Kool
  6. Põlva Roosi Kool
  7. Räpina Ühisgümnaasium
  8. Tilsi Põhikool
  9. Vastse-Kuuste Kool
  10. Viluste Põhikool

Pärnumaa

  1. Are Põhikool
  2. Audru Keskkool
  3. Jõõpre Põhikool
  4. Kilingi-Nõmme Gümnaasium
  5. Koonga Põhikool
  6. Lihula Gümnaasium
  7. Lõpe Põhikool
  8. Paikuse Põhikool
  9. Pärnu-Jaagupi Gümnaasium
  10. Sindi Gümnaasium
  11. Tõstamaa Keskkool
  12. Virtsu Kool
  13. Vändra Gümnaasium

Pärnu

  1. Pärnu Koidula Gümnaasium
  2. Pärnu Raeküla Kool
  3. Pärnu Vabakool
  4. Pärnu Ühisgümnaasium

Raplamaa

  1. Alu Lasteaed-Algkool
  2. Eidapere Kool
  3. Järvakandi Kool
  4. Kabala Lasteaed-Põhikool
  5. Kaiu Põhikool
  6. Kehtna Põhikool
  7. Kohila Gümnaasium
  8. Märjamaa Gümnaasium
  9. Raikküla Kool
  10. Rapla Täiskasvanute Gümnaasium
  11. Rapla Kesklinna Kool
  12. Rapla Vesiroosi Kool
  13. Valgu Põhikool
  14. Valtu Põhikool
  15. Varbola Kool

Saaremaa

  1. Aste Põhikool
  2. Kuressaare Gümnaasium
  3. Kuressaare Vanalinna Kool
  4. Kärla Põhikool
  5. Lümanda Põhikool
  6. Mustjala Lasteaed-Põhikool
  7. Tornimäe Põhikool

Tartumaa

  1. Elva Gümnaasium
  2. J. V. Veski nim Maarja Põhikool
  3. Kambja Põhikool
  4. Kammeri Kool
  5. Konguta Kool
  6. Kuuste Kool
  7. Luunja Keskkool
  8. Lähte Ühisgümnaasium
  9. Melliste Algkool-Lastead
  10. Nõo Põhikool
  11. Palupera Põhikool
  12. Puhja Gümnaasium
  13. Rannu Kool
  14. Rõngu Keskkool
  15. Valguta Lasteaed-Algkool
  16. Vara Põhikool
  17. Võnnu Keskkool
  18. Ülenurme Gümnaasium

Tartu

  1. Tartu Aleksander Puškini Kool
  2. Tartu Descartes'i Kool
  3. Tartu Hansa Kool
  4. Tartu Herbert Masingu Kool
  5. Tartu Kivilinna Kool
  6. Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium
  7. Tartu Kroonuaia Kool
  8. Tartu Raatuse Kool
  9. Tartu Rahvusvaheline Kool
  10. Tartu Tamme Kool
  11. Tartu Veeriku Kool

Valgamaa

  1. Hargla Kool
  2. Keeni Põhikool
  3. Otepää Gümnaasium
  4. Pühajärve Põhikool
  5. Tõrva Gümnaasium
  6. Valga Priimetsa Kool

Viljandimaa

  1. Suure-Jaani Gümnaasium
  2. Suure-Jaani Kool
  3. Viiratsi Kool
  4. Viljandi Jakobsoni Kool
  5. Viljandi Kesklinna Kool
  6. Viljandi Paalalinna Kool
  7. Võhma Kool

Võrumaa

  1. Antsla Gümnaasium
  2. Haanja Kool
  3. Meremäe Kool
  4. Mikitamäe Kool
  5. Mõniste Kool
  6. Orava Põhikool
  7. Osula Põhikool
  8. Parksepa Keskkool
  9. Rõuge Põhikool
  10. Urvaste Kool
  11. Võru Kesklinna Kool
  12. Võru Kreutzwaldi Kool
  13. Värska Gümnaasium